Щодо оприлюднення Закону України "Про внесення змін до деяких законів України у сфері державних закупівель..."

1 жовтня 2015 р., м. Київ — Інформація щодо оприлюднення Закону України «Про внесення змін до деяких законів України у сфері державних закупівель щодо приведення їх у відповідність із міжнародними стандартами та вжиття заходів з подолання корупції» від 15 вересня 2015 року. № 679-VІІІ.

 

Оприлюдненим Законом зокрема встановлюється: 

— спростити участь у процедурах закупівлі шляхом відміни необхідності всім учасникам надавати документи, що підтверджують відповідність вимогам, визначеним у статті 17 Закону про здійснення державних закупівель; 

— підвищити вартісну межу щодо застосування норм Закону про здійснення дерзакупівель для закупівлі товарів та послуг до 200 тис. гривень, а робіт – 1200 тис. гривень;

підвищити вартісну межу для застосування процедури запиту цінових пропозицій до 500 тис. гривень

— скоротити деякі функції Уповноваженого органу; 

— усунути правову колізію в частині строків внесення змін до конкурсної документації;

— урегулювати питання письмового підтвердження документів, що подаються для оприлюднення замовниками; 

— надати можливість уносити зміни до запиту цінових пропозицій;

— урегулювати питання закупівлі послуг з централізованого постачання теплової енергії, централізованого водопостачання та водовідведення тощо.

 

Повний текст ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України у сфері державних закупівель щодо приведення їх у відповідність із міжнародними стандартами та вжиття заходів з подолання корупції» опублікований в газеті Верховної ради України «Голос України» №180 (6184) від 29.09.2015р. (6-7стр.).


Поділитися