УКРТРАНСГАЗ зміцнює співпрацю з європейськими колегами-проведено обмін досвідом у сфері експлуатації ГТС

20 листопада 2014 року, м. Київ – Головні фахівці технічних підрозділів ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» провели робочу зустріч з представниками європейських енергетичних концернів Е.ОN Technologies та Open Grid Europe з питань обміну досвіду в сфері експлуатації газотранспортної системи.

Дана зустріч проходила протягом п’яти днів, в м. Ессен (Німеччина), під час якої було приділено увагу актуальним питанням діагностики технічного стану об’єктів газотранспортних систем.

В тому числі був розглянутий європейський досвід використання прогресивних пристроїв та технологій в системі магістральних газопроводів та газорозподільних станцій.

Зі своєї сторони, спеціалісти ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» презентували європейським колегам свій досвід проведення внутрішньотрубної діагностики та визначення потенційно-небезпечних стрес-корозійних ділянок газопроводів.

«Накопичений досвід науково-технічного співробітництва з європейськими колегами сприяє подальшому впровадженню прогресивних методів роботи на газотранспортних підприємствах», – прокоментували подію у відділ зв’язків з громадськістю та пресою.

Крім того, була проведена виробнича екскурсія, під час якої фахівців ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» ознайомились з особливостями організації ремонтних робіт по ліквідації наслідків аварії на газопроводах в порту.

Нагадаємо, що 28 квітня 2014 року в ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» відбулась зустріч з представниками концерну E.ON (Німеччина) під час якої була підписана програма робіт на поточний рік, в рамках діючої Угоди про науково-технічну співпрацю.

В рамках якої було підписано Програму науково-технічної співпраці, яка передбачає наступні основні теми: модернізація та реконструкція компресорних станцій, промислова безпека газотранспортної системи, підземне зберігання газу, забезпечення надійної та ефективної роботи ГТС, тощо.


Поділитися