Захворів – лишайся вдома!

В Україні триває карантин через поширення коронавірусної інфекції. Отже кожний з нас має ретельно піклуватися про здоров'я своє, рідних, близьких та оточуючих!

  • І перше правило: захворів – лишайся вдома!

Ви вважатиме себе героєм, адже вийшли на роботу з нежитем чи кашлем. А насправді – заражатиме своїх колег. А вони понесуть хворобу далі, до своїх сімей, батьків чи малечі.

  • Самоізоляція – твій свідомий вибір

Якщо ви були за кордоном останні 14 днів чи то у відрядженні, чи на відпочинку – повідомте свого керівника і перейдіть на дистанційну роботу на два тижні. Ви впевнені, що з вами все гаразд – це добре. Проте будьте відповідальними і поважайте право на здорове життя своїх колег та людей, що з вами контактують.

  • Карантин –​ не для посиденьок з друзями

Перехід на роботу з дому вивільняє певний час. Однак не використовуйте його як можливість поспілкуватися особисто з давніми друзями, новими знайомими, далекими родичами і т.д. Карантин – не канікули і не відпустка. Його мета – максимально сповільнити поширення інфекції. Зведіть свої контакти до мінімуму, виходьте з дому тільки за нагальної потреби, спілкуйтеся з родиною.

  • Дистанційна робота ≠ відпустка

Переконані, що про останнє нагадувати не варто: дистанційна робота – це таки робота. Вона означає, що ви робите все необхідне, як того вимагають ваші посадові обов'язки, ви на зв'язку зі своїм керівником та колегами і свої завдання виконуєте вчасно та в повному обсязі. 

Дякуємо вам, що ви такі – свідомі та відповідальні!

Залишайтеся здоровими!