Група Нафтогаз піклується про своїх працівників

T​​ретій тиждень ми всі живемо в умовах невизначеності та небаченого потоку новин про пандемію коронавірусу, яка торкнулася України й всього світу. Виняткова ситуація з COVID-19 стосується всіх і Група Нафтогаз приймає низку заходів, щоб забезпечити для своїх працівників комфортні і безпечні умови праці. Ніхто не знає, скільки триватиме карантин, але у Групі Нафтогаз чітко розуміють, що ви і ваше здоров’я є основною цінністю Нафтогазу. Тому ви не залишаєтесь і не залишитесь без захисту. 

Специфіка діяльності Групи Нафтогаз полягає у забезпеченні споживачів блакитним паливом, нафтопродуктами та електроенергією, зміцненні економіки держави. Сьогодні це, як ніколи, – спільний внесок в підтримку економічної стабільності кожного українця.

Всі підприємства Групи працюють безперебійно, злагоджено та відповідально. Оскільки для працівників виробничих об’єктів нема можливості організувати віддалену роботу, як для їхніх колег з офісів, тому співробітників технічних бригад переведено на роботу в режимі подовжених вахт, щоб запобігти можливому поширенню захворювання, та забезпечено засобами індивідуального захисту. Відповідальність за ваше здоров’я – пріоритет Групи Нафтогаз.

Також було своєчасно введено безпрецедентні заходи, щоб мінімізувати для співробітників всі ризики, пов’язані з вірусом:

- перерозподілено витрати на закупівлю медичних та санітарних засобів захисту та протидії вірусу;

- на об’єктах Групи проводиться замір температури та контроль стану здоров’я працівників, забезпечено наявність дезінфікувальних засобів та щоденне прибирання приміщень, закуплено антисептики для рук;

- всі наради, за можливості, переведено в онлайн режим;

- проводиться систематична санітарна обробка всіх контактних поверхонь на об’єктах;

- працівники, які повернулися з-поза меж України, були відправлені на примусову самоізоляцію протягом 14 днів;

- водії службового транспорту проходять медичний огляд, отримують маски, а всі автівки щоденно дезінфікуються та провітрюються після кожного з рейсів;

- збудовано чітку вертикаль роз’яснювальних та інформативних комунікацій в Групі;

- створено «Штаб оперативного реагування, протидії, попередження та запобігання наслідкам пандемії коронавірусу Covid- 19 Групі Нафтогаз»

«Впевнений у дієвості всіх заходів, основна мета яких – збереження вашого здоров’я і забезпечення безперебійного функціонування Групи Нафтогаз. Дякую за вашу самовіддану роботу і виняткову дисципліну», – наголошує перший заступник голови правління Нафтогазу Сергій Перелома.

За цей час Групою Нафтогаз закуплено: 

  • Медичні маски та респіратори – 313 908 штук
  • Безконтактні термометри – 95 штук 
  • Захисні окуляри – 5 209 пар
  • Рукавички – 99 136 пар
  • Антисептик для рук – 11 349 літрів
  • Дезінфектори для поверхонь та приміщень – 8 280 літрів
  • Захисні костюми – 1 850 комплектів

Питання захисту від коронавірусу – ще й персональне завдання та відповідальність кожного з вас. Дисципліна, здоровий глузд, обачність – сьогодні все це має життєво важливе значення.

Як завжди, – згуртовано та професійно – працівники Групи Нафтогаз дадуть відповідь на виклик. 

Бережіть себе!