Співробітництво з МФО

Співробітництво з міжнародними фінансовими організаціями

Співробітництво з ЄІБ Співробітництво з ЄБРР Співробітництво з МБРР

Оголошення

 

Співробітництво АТ «Укртрансгаз» з міжнародними фінансовими організаціями ведеться в рамках реалізації інвестиційного проекту «Реконструкція, капітальний ремонт та технічне переоснащення магістрального газопроводу «Уренгой – Помари – Ужгород» (далі  Проект), що здійснюється відповідно з законом України «Про міжнародні договори України» та порядку підготовки, реалізації, проведення моніторингу та завершення реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2016 № 70.

 

Метою проекту є підвищення надійності, прозорості, ефективності та комерційної привабливості діючих транспортних маршрутів, зменшення негативного впливу на навколишнє середовище, мінімізація ризиків поставок природного газу європейським споживачам через територію України.

 

Фінансування Проекту передбачено за рахунок кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) і власних коштів Товариства.

 

В рамках  Проекту передбачається здійснити капітальний ремонт чотирьох дільниць лінійної частини газопроводу, загальною довжиною близько 119 км та реконструювати компресорну станцію «Ромни».