Аналітичні панелі (тест)

 

Аналітичні панелі Оператора газосховищ України

Аналітичні панелі АТ «Укртрансгаз» (далі - Оператор газосховищ України) – є загальнодоступним способом отримання Користувачами Аналітичних панелей інформації, що публікує Оператор газосховищ України на безоплатній основі у недискримінаційний спосіб про фізичні та комерційні показники діяльності.

Ні Оператор газосховищ України, ні будь-яка третя сторона, яка бере участь у створенні, розміщенні або наданні інформації, викладеної на Аналітичних панелях, не несе відповідальності за подальше використання, зміну та/або модифікацію Користувачами та будь-якими третіми сторонами опублікованої на Аналітичних панелях інформації, а також за будь-які збитки – прямі, випадкові, наступні, непрямі або штрафні збитки, а також упущену вигоду або втрачені дані, шкоду честі, гідності або діловій репутації, що випливають з доступу до Аналітичних панелей, а також з будь-яких помилок або пропусків у вмісті опублікованої інформації, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів її використання.

Оператор газосховищ України залишає за собою право припинити роботу Аналітичних панелей в будь-який момент без попередження і не несе у зв’язку з цим жодних зобов’язань.

Інформація, що викладена на Аналітичних панелях, не є консультативною, не має юридичного змісту, не підтверджує та не спростовує викладені факти та матеріали, не гарантує їх точності та/або повноти, не містить порад і носить лише інформаційний характер.

Аналітичні панелі Оператора газосховищ України може в будь-який час без необхідності попереднього та/або наступного повідомлення Користувача  оновлюватись, корегуватись, доповнюватись чи змінюватись новими даними. Оператор газосховищ України залишає за собою право вносити поліпшення в розміщувану інформацію в будь-який момент і без повідомлення Користувачів.