Етика та комплаєнс

Укртрансгаз будує свою діяльність з суворим дотриманням законодавства, принципів ділової етики та забезпеченням максимальної сумлінності та прозорості. Ми будуємо нашу роботу з дотриманням високих стандартів та прозорості ведення бізнесу, вимог законодавства, кращих міжнародних практик та принципів корпоративної етики.

 

Кодекс корпоративної етики

Впровадження світових стандартів корпоративного управління є одним з ключових завдань реформування

АТ «Укртрансгаз». Дотримуючись принципів прозорості, законності, професіоналізму та етичного ведення бізнесу, Товариство пропонує для ознайомлення Кодекс корпоративної етики АТ «Укртрансгаз». 

Кодекс корпоративної етики узагальнює правила, які визначають основні цінності, принципи, правила етики та ділової поведінки усіх працівників Товариства. 

Кодекс дає чітке розуміння принципів ведення бізнесу та вимог, яких мають дотримуватися усі працівники Товариства, що є надзвичайно важливим для досягнення місії та стратегічних цілей Товариства. 

Товариство будує свою діяльність на принципах суворого дотримання вимог законодавства і очікує, що співробітники, наявні або потенційні партнери, поділяють цінності та принципи діяльності Товариства.

Кодекс корпоративної етики PDF

 

Антикорупційна програма

Етичне ведення бізнесу з нульовою толерантністю до корупції в будь-яких формах і проявах — принципова позиція

АТ «Укртрансгаз», якої зобов’язаний дотримуватися кожен працівник.

Компанія вітає неухильне дотримання засад Антикорупційної програми не лише співробітниками, але і всіма контрагентами, що взаємодіють з АТ «Укртрансгаз».

 Антикорупційна програма АТ «Укртрансгаз» UA  Наказ №431 від 07.07.2023.

 

Для повідомлень про порушення положень Кодексу корпоративної етики

Якщо ви володієте інформацією про порушення положень Кодексу корпоративної етики, будь ласка, звертайтеся до Служби комплаєнсу АТ "Укртрансгаз".

Телефон: (044) 461-28-50

Електронна пошта: compliance@utg.ua

 

Повідомлення про порушення Кодексу корпоративної етики та/або Антикорупційної програми Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Важливою умовою прозорості та відповідальності компанії є наявність механізму, який дозволяє фізичним та юридичним особам звертатися з повідомленнями про порушення Кодексу корпоративної етики та/або Антикорупційної програми Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

З цією метою в Компанії впроваджено Лінію довіри Групи Нафтогаз.

Повідомити про порушення співробітниками групи Нафтогаз Антикорупційної програми:

0(800)21-20-91

dovira@naftogaz.com

Для забезпечення ефективної обробки вхідних повідомлень та своєчасного належного реагування на можливі порушення прохання структурувати інформацію наступним чином:

  • тема (короткий опис можливого порушення);
  • час і місце вчинення (країна, місто, підприємство);
  • суть порушення (деталізований опис відомих вам подій);
  • суть порушення (деталізований опис відомих вам подій);
  • додаткова інформація (будь-які відомості, що можуть бути використані для належного реагування);
  • контакти для зворотного зв'язку (ПІБ, місце роботи та посада - зазначаються за вашим бажанням).

Важливо! Повідомлення про можливі порушення можуть бути анонімними. Таке анонімне повідомлення підлягає розгляду лише у разі, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретних осіб та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.