Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

База відпочинку «Світязь»

Філія «АГРОГАЗ» ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» | Всі санаторії та бази відпочинку

Волинська обл., Шацький р-н., урочище  Гряда, смт. Шацьк

 

 

База відпочинку «Світязь» розташована в одному з наймальовничіших туристичних районів України – в місті Шацьк, Волинської області, на території Національного природного заповідника, на березі озера «Світязь» - найбільшого та найглибшого з усіх Шацьких озер. Озеро має довжину 9,3 та ширину 4,8 км.

 

Є у Світязя якась дивна приваблююча сила. Варто увійти в його надзвичайно чисті кришталеві води - й душа наповнюється світлою радістю. Майже вздовж всієї берегової лінії озера ростуть ліси. В літній час тут можна вдосталь надихатися насиченим ароматом хвої повітрям, назбирати чорниці, ожини, грибів.  Для шанувальників рибної ловлі Шацькі озера – місце справжнього задоволення. Саме тут водяться щуки, сазани, судаки, коропи, соми, форелі та «талісман» цих озер – вугрі. 

 

 

Шацькі озера відомі оздоровчими властивостями, і тому приваблюють туристів цілий рік. Вода в них гідрокарбонатно-натрієва з невеликою мінералізацією. А до всього іншого, настільки чиста, що придатна для пиття! Цей факт підтверджують багаточисленні дослідження. У складі води озера Світязь є срібло і гліцерин, тому промиті рани швидко загоюються, а шкіра після купання в озері дійсно стає еластичною і ніжною.

 

   

 

У порівнянні з відпочинком на Чорному або Азовському морі – Шацькі озера мають перевагу завдяки чистоті води, наявності хвойних лісів та відсутності великих забруднюючих підприємств. Тому часто відпочинок на Шацьких озерах асоціюють як «відпочинок з дітьми» та рекомендують як дерматологи, гастроентерологи, так і інші спеціалісти.

 

   

 

На території бази відпочинку на відстані 50 метрів від берегу розташовані 2 комфортних цегляних будиночка, здатні розмістити по 4 чоловіки кожен, також двоповерховий житловий корпус на 7 двомісних номерів класу «напівлюкс» (всього на базі відпочинку 12 номерів на 30 ліжко-місць). Всі номери облаштовані всім необхідним: затишні меблі, душові кабінки, санвузол, телевізор, холодильник.

 

 

На доглянутій території бази є все необхідне для якісного відпочинку. На узбережжі працюють різноманітні розважальні заклади: дискотеки, кінозали, водні атракціони, прокат човнів, катамаранів та водного спорядження, магазини, кафе, бари та багато іншого.

 

 

Контактна інформація

База відпочинку «Світязь»:

44000, Волинська обл., Шацький р-н, смт. Шацьк, урочище Гряда

тел.: адміністратор 097-649-37-71

 

 

Філія «АГРОГАЗ» ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

03062, Україна, м. Київ, вул. Кулібіна, 2-а

Віценко Людмила:  +38 (044) 461-20-89; +38 (050) 413-51-31 L_vitsenko@ukr.net

Хімко Олександр:  +38 (044) 461-26-17; +38 (095) 283-27-06 himko-ar@utg.ua