Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

База відпочинку «Газовик»

Філія «АГРОГАЗ» ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» | Всі санаторії та бази відпочинку

Оздоровчий комплекс «Газовик» 

Запорізька область, Якимівський район, смт. Кирилівка, коса Федотова, 173


 

Бальнеологічний курорт Кирилівка розташований на півдні Запорізької області на березі Азовського моря в 65 км. від м. Мелітополя. Це одне з найпопулярніших місць для сімейного відпочинку та дитячого оздоровлення. Сезон купання розпочинається наприкінці травня та продовжується до середини вересня.  

Ритмічний шум прибою, домішки солей брому та йоду у повітрі, вигляд спокійного моря – все це сприятливо впливає на Ваше самопочуття  та настрій.  

 

 

Морські купання, море сонце, вода, свіже повітря є добрим засобом оздоровлення та загартовування, як дорослих, так і дітей. І це все в Україні, на курорті Кирилівка, на узбережжі Азовського моря в Запорізькій області, де багатокілометрові пісчані пляжі Кирилівки, велика кількість овочів та фруктів, привітність господарів – зроблять Ваш відпочинок приємним і незабутнім.          

База відпочинку "Газовик" розташована прямо на березі Азовського моря, в материковій зоні коси Федотова. Відзнакою цієї місцевості є чудові пісчані пляжі шириною до 100 метрів. Вдале розташування бази дозволяє відвідувати пляжі Азовського моря та Утлюкського лиману. Неглибоке тепле море (середня температура влітку +24-26°С, понад берегом - до +30°С) та сприятливий степовий клімат створюють хороші умови для відпочинку дорослих та дітей. 

 

 

Номерний фонд бази відпочинку - окремо розташовані котеджі. Біля кожного котеджу-індивідуальний дворик з лавкою і столиком. 6 двоповерхових будинків по 2 номери «люкс» в кожному, з сучасним ремонтом і окремою кухнею для самостійного приготування їжі. Кожен номер «люкс» має по 3 кімнати. У номерах: санвузол, душ, супутникове телебачення, холодильник, кондиціонер, електрична і мікрохвильова печі, прасувальна дошка, пластикові меблі для тераси. У номерах «напівлюкс» і в котеджах: сан.вузол, душ, супутникове телебачення, холодильник, кондиціонер.  

 

   

 

Федотова коса відома наявністю нічних клубів, дельфінарію та сучасного, найбільшого в Україні аквапарку «Острів скарбів». І крім цього, безліч кафе, ресторанів, дискотек, атракціонів для дітей і багато іншого. Федотова коса гарна якраз тим, що на її значній території Ви зможете знайти відпочинок та розваги на будь-який смак         

 

   

 

Контактна інформація

База відпочинку «Газовик» Оздоровчого комплексу «Газовик»:

Запорізька обл. Якимівський р-н.смт. Кирилівка, вул. Коса Федотова, 173.
 тел.: +380 (6131) 6-97-10, 6-99-39, (050) 364-75-23, (050) 914-06-80

 

Філія «АГРОГАЗ» ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

03062, Україна, м. Київ, вул. Кулібіна, 2-а

Віценко Людмила:  +38 (044) 461-20-89; +38 (050) 413-51-31  L_vitsenko@ukr.net

Хімко Олександр:  +38 (044) 461-26-17; +38 (095) 283-27-06  himko-ar@utg.ua