Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

База відпочинку «Газовик»

Філія «АГРОГАЗ» ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» | Всі санаторії та бази відпочинку

Одеська область, Овідіопільський район, с. Грибівка, вулиця Середня, 12.

 

 

Південь Одеської області - один з мальовничіших районів узбережжя Чорного моря, широко відомий і популярний курорт України. База відпочинку «Газовик» знаходиться в 50 км от Одеси, в 20 км від Іллічівська, в 30 км від міста Білгород-Дністровський, відомого стародавнім городищем Тіра та Аккерманською фортецею. 

 

 

Курорт Грибівка знаходиться в неповторної краси місцевості між Чорним морем та Дністровським лиманом і багатий теплим морем, щедрим південним сонцем та оксамитовими пісочними пляжами. Клімат курорту теплий, м’який, формується в основному середземноморськими повітряними масами. Літо спекотне та тривале (з травня по жовтень), велика кількість сонячних днів. На узбережжі денна спека пом’якшена морським бризом. Середня температура найспекотнішого літнього місяця - липня - складає +28 ... +35 ° С.

 

  

      

  

 

База відпочинку "Газовик" являє собою 3-поверховий будинок квартирного типу та 18 одноповерхових 3-кімнатних котеджів зі всіма зручностями.

 

Номера категорій «стандарт», «напівлюкс» і «люкс»: 9 звичайних однокімнатних квартир (на 1-2 відпочиваючих);

20 двокімнатних квартир (звичайної та підвищеної комфортності, від 1 до 4 відпочиваючих);

11 трикімнатних звичайних квартир (від 2 до 6 відпочиваючих).

18 одноповерхових трикімнатних котеджів, з них шість котеджів підвищеної комфортності.

В номерах є всі необхідні меблі та побутова техніка.

Всього 94 номера на 198 місць.

 

 

На території бази відпочинку розташовані: їдальня, магазин, бар з затишним літнім майданчиком, волейбольний майданчик, капличка, власна артезіанська свердловина глибиною 140 м., автостоянка, облаштована пляжна територія та чудовий дитячий ігровий майданчик.

 

У власній просторій їдальні пропонується триразове збалансоване харчування: молочні, м’ясні та рибні блюда, свіжі овочі та фрукти, смачна випічка. Також на території бази відпочинку є магазин, в якому можна придбати необхідні товари.

 

На базі вас чекає не тільки спокійний відпочинок на узбережжі Чорного моря. Завжди є, що подивитися в Грибівці і чим зайнятися: нічні клуби та дискотеки, кафе та ресторани, аквапарки та водні атракціони. Для поціновувачів архітектурних і культурних пам’яток неподалік є можливість відвідати чудова історична споруда - це Білгородська фортеця, що є найбільш яскравим прикладом воєнної архітектури на Дністрі, також "Центр культури вина" (Музей Шабо) і багато іншого.

 

   

 

Контактна інформація

База відпочинку «Газовик»:

67844, Одеська обл. Овідіопільський р-н, с. Грибівка, вул. Середня, 12

Адміністратор -  095-539-36-11

 

Філія «АГРОГАЗ» ПАТ«УКРТРАНСГАЗ»:

03062, Україна, м. Київ, вул. Кулібіна, 2-а

Віценко Людмила:  +38 (044) 461-20-89; +38 (050) 413-51-31 L_vitsenko@ukr.net

Хімко Олександр:  +38 (044) 461-26-17; +38  (095) 283-27-06 himko-ar@utg.ua