Укртрансгаз продовжує виконувати роботи з капітального ремонту свердловин на ПСГ

Укртрансгаз проводить ремонт 14 свердловин на Більче-Волицькому, Дашавському та Опарському підземних сховищах газу в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду 2020/2021.

На Більче-Волицькому ПСГ, яке є найбільшим у Європі, буде відремонтовано сім свердловин. На Дашавському сховищі газу запланований ремонт трьох свердловин, на Опарському – чотирьох.

Капітальний ремонт дозволить підвищити безпеку обладнання свердловин, продовжити термін їхньої експлуатації, збільшити продуктивність та покращити працездатність газосховищ при закачуванні та відборі газу.

Під час проведення робіт буде замінено колонні головки і фонтанні арматури, промито глинопісчані корки, здійснено ловильні роботи та забезпечено додаткову перфорацію та визначення технічного стану експлуатаційної колони тощо. 

Крім того, за останні півтора року на Більче-Волицькому, Дашавському та Опарському ПСГ проведено роботи з облаштування території навколо свердловин, змонтовано огородження та протикорозійний захист наземного обладнання.


Поділитися