Укртрансгаз повністю розраховується з постачальниками, незважаючи на борги з боку учасників ринку газу

Укртрансгаз  продовжує впроваджувати кращі світові практики та  стандарти бізнес-партнерства. Основний акцент компанія робить на прозорості і відкритості всіх процесів та чіткому дотриманні фінансово-договірної дисципліни.

 

Як результат – за підсумками роботи за п’ять місяців 2020 року Укртрансгаз не має простроченої кредиторської заборгованості перед контрагентами за роботи та  послуги з будівництва та ремонту, а також за поставлені матеріали та обладнання. Компанія сумлінно виконує свої зобов’язання перед партнерами, незважаючи на те, що загальна заборгованість учасників ринку газу перед Укртрансгазом за послуги балансування в 2016-2019 роках складає 43,8 млрд грн.

 

Укртрансгаз розпочав реформування системи закупівель кілька років тому. Компанія ввела стандартні договори та прозорі вимоги до учасників процедури для закупівлі за основними номенклатурними позиціями. Також запроваджено систему моніторингу за якістю і термінами виконання договорів, як з боку постачальників та підрядників, так і з боку замовника.

 

«Укртрансгаз крок за кроком запроваджує міжнародні стандарти співпраці з контрагентами та етичного ведення бізнесу. Ми розуміємо свою відповідальність не лише за власних співробітників, але і за постачальників та підрядні організації, які забезпечують необхідний функціонал для надійної та безперебійної діяльності наших підземних газових сховищ та сервісних філій, – зауважив Сергій Олексієнко, генеральний директор Укртрансгазу. – Незважаючи на карантин, фінансову ситуацію в країні та борги учасників ринку газу за балансування перед Укртрансгазом, нам вдається виконувати всі зобов’язання перед контрагентами. Це ще раз підтверджує репутацію Укртрансгазу як надійного партнера для ведення бізнесу».


Поділитися