До початку сезону відбору Укртрансгаз відремонтує 10% фонду експлуатаційних свердловин на 11 газосховищах

Протягом 2020 року, до початку сезону відбору, Укртрансгаз планує провести ремонт 10% фонду експлуатаційних свердловин на 11 газосховищах. Ремонт свердловин допоможе підготувати газосховища до опалювального сезону, провести переобладнання відповідно до єдиних європейських стандартів зі зберігання газу та додатково забезпечить герметичність свердловин.

Зокрема, розпочато роботи з ремонту свердловин на Червонопартизанському ПСГ в Чернігівській області.  Це – частина десятирічної програми з переобладнання 30% свердловин газосховища, що досягли відмітки в 50 років експлуатації та потребують проведення ремонту.

Головним напрямом робіт на Червонопартизанському ПСГ стане заміна гирлового обладнання та насосно-компресорних труб свердловин відповідно до сучасних міжнародних стандартів. А також, зокрема, встановлення колонних головок і фонтанної арматури на заміну обладнання, яке було нормою на початку створення ПСГ у 60-х роках минулого століття.

Унікальність Червонопартизанського ПСГ полягає в тому, що на відміну від переважної більшості українських газосховищ воно створено на базі водоносних структур, а не виснажених газоносних родовищ.

Нагадаємо, раніше було розпочато ремонт 14 свердловин на Більче-Волицькому, Дашавському та Опарському підземних сховищах газу.

 


Поділитися