Неправомірні дії приватного виконавця продовжують блокувати роботу Укртрансгазу

30 січня 2020 року, м. Київ – Після накладання арешту приватним виконавцем на рахунки та майно Укртрансгазу на користь ТОВ «Фінансова Компанія «Фін – Інвест», з рахунків підприємства списано вже 50,3 млн грн.

 

Укртрансгаз вбачає в таких діях порушення ряду законів України та міжнародних конвенцій. Накладено арешт та списано кошти з рахунків, з яких Укртрансгаз виплачує заробітну плату працівникам та сплачує податки. Такі рахунки мають спеціальний режим використання і, згідно з Законом України «Про виконавче провадження», не підлягають арешту, а стягнення грошей з них – забороняється законом.

 

Укртрансгаз звернувся з листом до Міністерства юстиції України з вимогами оскаржити неправомірні дій приватного виконавця.

 

Підприємство також звернулося до суду із апеляційними скаргами на ухвалу суду про зміну способу виконання рішення, винесеного Арбітражним судом м. Києва 12.07.2007 року, зміну сторони виконавчого провадження та із позовом про визнання недійсним договору відступлення права вимоги, укладеного між ТОВ «Фінансова компанія «Фін – Інвест» та ПрАТ «Укренергозбут».

 

Нагадаємо, раніше у цій же справі Укртрансгаз звернувся з заявою до Державного бюро розслідувань та Національного антикорупційного бюро України з проханням не допустити заволодіння коштами АТ «Укртрансгаз» у розмірі 2,3 млрд грн компаніям ТОВ «Фінансова компанія «Фін – Інвест» та ПрАТ «Укренергозбут». Кошти були заблоковані на рахунках Укртрансгазу на виконання судового рішення, винесеного Арбітражним судом м. Києва 12.07.2007 року. Укртрансгаз розцінює  таке рішення як неправомірне, а спільні дії двох приватних компаній – такими, що можуть мати ознаки шахрайства.

 


Поділитися