«Гарант Енерго М» проігнорував розпорядження Прем’єр-міністра та звернення Укртрансгазу щодо необхідності забезпечити старт опалювального сезону на Львівщині

Приватне підприємство до цього часу не вжило жодних заходів щодо врегулювання заборгованості в розмірі 388 млн грн та проведення необхідних технічних заходів з підготовки обладнання до початку опалювального сезону.

29 жовтня 2019 року, м. Київ – Попри розпорядження Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука про необхідність проведення консультацій щодо погашення заборгованості перед Укртрансгазом та офіційні звернення Укртрансгазу – «Гарант Енерго М» не здійснив жодних кроків щодо реструктуризації 388 млн грн заборгованості та врегулювання ситуації, яка склалася з постачанням тепла містам Новояворівськ та Новий Розділ.

ПП «Гарант Енерго М» наразі не виконало умови, які передбачені Кодексом ГТС для відновлення транспортування природного газу. Крім того, за адресою вказаною в договорі на транспортування природного газу, «Гарант Енерго М» більш не розташоване. Про зміну адреси та телефонів контактних осіб, що обов’язково за умовами договору, – Оператор ГТС не був повідомлений цим клієнтом.

Нагадаємо, через накопичену заборгованість, призупинено дію договору на надання послуг з обслуговування технологічного обладнання, яке належить «Гарант Енерго М» на ГРС Новоявірськ та ГРС Новий Розділ. Відповідно, наразі відсутня технічна можливість для транспортування газу, необхідного для роботи цих ТЕЦ. А отже забезпечення теплом осель 60 тисяч містян Львівщини залишається невирішеним.

Зазначимо, що Укртрансгаз занепокоєний критичністю ситуації з теплозабезпеченням Новояворівська та Нового Розділу і готовий до конструктивного діалогу щодо врегулювання ситуації. Тож закликаємо «Гарант Енерго М» до негайного проведення зустрічі для вирішення всіх проблемних питань задля стабільного проходження опалювального сезону в українських містах.


Поділитися