live

Укртрансгаз провів майже 250 протиаварійних тренувань перед початком опалювального сезону

19 вересня 2019 року, м. КиївУкртрансгаз провів 242 протиаварійних тренування на об’єктах ГТС в рамках підготовки до осінньо-зимового сезону 2019/2020. Серед них 55 протипожежних тренувань, 43 спеціальних тренування формувань цивільного захисту, а також 114 протиаварійних навчань по відпрацюванню плану локалізації та ліквідації аварійних ситуацій (ПЛАС).

 

З метою забезпечення безаварійної експлуатації газотранспортної системи, Укртрансгаз регулярно проводить для співробітників навчально-тренувальні заходи щодо належного реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного чи природного характеру.

 

Протягом червня-серпня завдяки злагодженим діям добровільних пожежних дружин, формувань цивільного захисту та місцевих служб надзвичайних ситуацій було оперативно ліквідовано 17 загорянь в  межах охоронних зон магістральних газопроводів та промислових майданчиків компанії. Також, з початку року на об’єктах ГТС було виявлено 19 боєприпасів з часів Другої світової війни. Завдяки кваліфікованим діям персоналу компанії та рятувальників ДСНС, вибухонебезпечні  знахідки були переміщені в відповідні місця та знешкоджені.


Поділитися