Укртрансгаз розпочав збір документів для реєстрації користувачів в платформі Оператора газосховищ

04 липня 2019 року, м. Київ – Укртрансгаз розпочав збір документів від замовників послуг зберігання газу для реєстрації користувачів в Інформаційній платформі ОГС (Оператора газосховищ України), програмне забезпечення якої наразі розробляється.

 

Серед необхідних документів – повідомлення на створення облікового запису уповноважених осіб, письмові довіреності на кожну з таких осіб та довіреності на осіб з правом підпису документів, зразки особистого підпису керівника компанії та серійний номер його ЕЦП.

 

Електронні заявки на створення облікового запису приймаються на електронну пошту u-utg-sso@utg.ua, а оригінали паперових документів – за адресою: м. Київ, Кловський узвіз, 9/1, АТ «Укртрансгаз».

 

Після цього будуть створені облікові записи, про що користувачам буде повідомлено електронною поштою з подальшими вказівками щодо зміни паролю та інших процедур захисту інформації. Зокрема, користувачам необхідно буде здійснити перший вхід в систему протягом трьох днів з дати отримання стартового паролю від свого облікового запису. Детальніше – за посиланням

 

Наприкінці липня Укртрансгаз проведе для користувачів презентацію Платформи та серію навчальних тренінгів. В експлуатацію сервіс буде запущений в серпні 2019 року.


Поділитися