Укртрансгаз провів перші сесії інформаційно-сервісної допомоги і запрошує інших учасників поспішити зареєструватися на наступні

19 лютого 2019 року, м. Київ – Укртрансгаз провів перші сесії інформаційно-сервісної допомоги замовникам послуг транспортування газу щодо подання добових номінацій. Зокрема, і добових номінацій до 60 діб наперед – згідно оновленої редакції Кодексу ГТС, яка набирає чинності з 01 березня 2019 року.

 

На наступні сесії вже зареєструвалося понад 80 осіб. Найменш заповненими залишаються сесії саме 20 лютого, тому рекомендуємо бажаючим записуватися на них. Це дозволить уникнути перевантаження учасників під час одного заняття і зробить роботу у групі комфортнішою.

 

Під час сесії учасники зможуть на власних комп’ютерах здійснити подачу номінацій на 30-60 діб наперед під наглядом ІТ-фахівців Укртрансгазу. Для виконання такої дії необхідно зайти в пункт меню «Подання номінацій» і подати наперед одразу стільки добових номінацій, скільки замовнику послуг потрібно, зазначивши відповідну дату газової доби. Після цього можна переглянути реєстр проектів номінацій на кожну газову добу.

 

 

Нагадаємо, пункт інформаційно-сервісної допомоги відкрито для роботи у період 19-25 лютого по три сесії – о 10:00–11:00,  13:00–14:00  та  16:00–17:00.  Адреса проведення – офіс Укртрансгазу (м. Київ, Кловський узвіз, 9/1).

 

Щоб скористатися пропонованим сервісом, замовнику послуг транспортування необхідно при собі мати флешку з ЕЦП (електронно-цифровим підписом) та дані для номінації (на флешці або роздрукований файл).

 

Учасник – одна особа від однієї компанії – має можливість обрати зручний для себе день та час відвідування сесії. Для цього йому необхідно зареєструватися на тренінг через нову опцію в особистому кабінеті на Інформаційній платформі.

 


Поділитися