Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Укртрансгаз розпочав прийом номінацій на січень – лютий 2019 року

17 грудня 2018 року, м. Київ – Укртрансгаз розпочав прийом місячних номінацій від замовників послуги транспортування на січень – лютий 2019 року лише в електронній формі через Інформаційну платформу. В паперовій формі номінації прийматися не будуть, відповідно до рішення НКРЕКП №1573 від 30.11.2018 року.

 

Важливо, що згідно чинного Кодексу ГТС, замовник послуг транспортування має право подати по точках входу та виходу місячну номінацію на період не більше одного місяця в розрізі кожної доби. Місячна номінація на наступний газовий місяць приймається Оператором ГТС в період з 15 по 20 число місяця (включно), що йде перед газовим місяцем транспортування. Це означає, що після 20.12.2018 року жоден постачальник не зможе подати номінацію на січень місяць 2019 року. А 25 грудня є граничним терміном, коли Оператор ГТС повинен повідомити замовника послуг транспортування про підтвердження або відхилення місячної номінації на січень місяць 2019 року.

 

Звертаємо увагу, що у випадку відсутності споживача, на якого ви подаєте номінацію, в Інформаційній платформі – потрібно звертатися з листом-скаргою в НКРЕКП, зазначивши споживача та оператора ГРМ, до мереж якого він приєднаний. Для того, щоб виявлене вами порушення було зафіксоване в щотижневому звіті Укртрансгазу до НКРЕКП щодо готовності інформаційної платформи оператора газотранспортної системи до переходу на добове балансування, – необхідно копію свого листа-скарги до НКРЕКП надсилати в Укртрансгаз.

 

Зауважимо, що причиною відсутності даних споживача в Інформаційній платформі є неналежна роботою операторів ГРМ з наповнення реєстрів споживачів в зоні своєї ліцензійної діяльності. Відповідно до Кодексу ГТС, саме оператор ГРМ повинен вносити первинну інформацію про споживача до Інформаційної платформи, а постачальник – вже обирати потрібного споживачів серед внесених в систему.


Поділитися