Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Повідомлення для замовників послуг транспортування (ОНОВЛЕНО 19.12.2018)

Рекомендації щодо подання місячних номінацій/реномінацій для замовників послуг транспортування

 

1. Статус Підтверджено частково

Якщо номінація/реномінація має статус – Підтверджено частково, замовнику послуг транспортування необхідно створити реномінацію, яка має містити повний перелік споживачів попередньої підтвердженої номінації/реномінації з врахуванням доданих споживачів та зміни обсягів по них.

Обсяги по позиціям номінації/реномінації, які були попередньо підтверджені, але не зазначені в наступній реномінації, вважаються реномінованими з обсягом 0 (нуль).

Жоден обсяг, що не був підтверджений в останній номінації/реномінації не переходить автоматично в наступну реномінацію, відхилений обсяг необхідно подавати ще раз.

 

2. Реномінація в сторону зменшення обсягів по кінцевим споживачаммає бути підтверджена листами від операторів ГРМ, при цьому:

  • Якщо замовник послуг транспортування зменшує обсяг природного газу до значення нуль по окремому споживачу, то необхідно надати Оператору ГТС оригінал листа від оператора ГРМ на погодження зменшення обсягів  до значення нуль по даному споживачу природного газу.
  • Якщо замовник послуг транспортування зменшує частково обсяг природного газу по окремому споживачу, то необхідно надіслати на електронну скриньку list-nominations@utg.ua лист від оператора ГРМ на погодження зміни обсягів по даному споживачу природного газу.

Тема (назва) електронного листа повинна складатися з дати, слова «ЗМЕНШЕННЯ» та назви оператора ГРМ (наприклад, 19122018 ЗМЕНШЕННЯ Вінницягаз).

Також нагадуємо, що всі листи на зменшення обсягів по кінцевим споживачам необхідно надавати за формою Оператора до газової доби, в яку планується подання реномінації:

 

Лист на зменшення місячної номінації/реномінації в точках виходу (оновлено 19.12.2018)

 

3. Крім того на електронну скриньку list-nominations@utg.ua необхідно направляти листи щодо врегулювання питання «ЗАДВОЄННЯ» (подано на одного споживача дві і більше номінацій від різних постачальників).

Тема (назва) електронного листа повинна складатися з дати, слова «ЗАДВОЄННЯ» та назви оператора ГРМ (наприклад, 19122018 ЗАДВОЄННЯ Вінницягаз).

 

УВАГА!!! Листи щодо «ЗМЕНШЕННЯ» та «ЗАДВОЄННЯ», які будуть направлятися на інші електронні скриньки ніж на електронну скриньку list-nominations@utg.uaоброблятися не будуть.

 

4. Акти приймання-передачі природного газу у віртуальній точці (VTP) при поданні номінації на газовий місяць надавати Оператору в паперовому вигляді до 20 числа місяця, що передує газовому.

Акти приймання-передачі природного газу у віртуальній точці (VTP) необхідно надавати оператору ГТС в паперовому вигляді до газової доби, в яку планується подання реномінації.

Обсяги на віртуальній точці (VTP) в номінаціях/реномінаціях мають відповідати обсягам, зазначеним в поданих актах приймання-передачі природного газу у віртуальній точці (VTP).

 

Акт приймання-передачі газу у віртуальній точці, в якій відбувається передача природного газу (оновлено 19.12.2018)

 

Нагадуємо:

  1. Оператор у разі наявності в Інформаційній платформі декількох необроблених реномінацій вважає актуальною ту, що була подана останньою. Також зазначаємо, що не потрібно створювати дубльованих реномінацій (до повністю ідентичних затверджених реномінацій).
  2. Оператор розглядає тільки останню реномінацію в статусі «Подано на перевірку».

Поділитися