Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Укртрансгаз провів первинну реєстрацію споживачів в Інформаційній платформі

16 листопада 2018 року, м. Київ – Укртрансгаз інформує про готовність Оператора ГТС перейти до роботи в режимі добового балансування з 01 грудня. Наразі проведено первинну реєстрацію споживачів природного газу в Інформаційній платформі добового балансування на основі даних номінацій на листопад, поданих замовниками послуг транспортування станом на 05 листопада, як це і передбачено нормами нової редакції Кодексу ГТС.

 

Звертаємо увагу замовників послуги транспортування на те, що в термін до 5 листопада не було підтверджених номінацій про їхніх споживачів на грудень, які підпадають під дію ПСО (Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу). Тож наразі дані про споживачів-фізичних осіб в Інформаційні платформі відсутні. Крім того, при проведенні первинної реєстрації було виявлено ряд споживачів, промислових підприємств, інформація про яких була передана з помилками (невірний EIC-код). Про всі випадки некоректної передачі інформації Укртрансгаз проінформував тих замовників послуг, в даних яких виявлені помилки.

 

Тож в термін до 25 листопада учасникам ринку природного газу необхідно внести інформацію про всіх своїх споживачів, в тому числі й тих, які підпадають під дію ПСО. В іншому випадку незакріплені за жодним постачальником споживачі згідно вимог нової редакції Кодексу ГТС будуть включені в реєстр споживачів, які не потрапили до реєстру жодного з постачальників та будуть відключені від споживання газу з 01 грудня.

 


Поділитися