Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Укртрансгаз просить замовників послуги транспортування надати номінації на грудень через Інформаційну платформу

19 листопада 2018 року, м.Київ – Укртрансгаз просить замовників послуги транспортування подати номінації на грудень в електронному вигляді, скріплені ЕЦП (електронно-цифровим підписом) через Інформаційну платформу.

 

Нагадуємо, що до 20 листопада замовники послуги транспортування повинні подати номінації на грудень згідно вимог чинної редакції Кодексу ГТС за новими електронними формами через Інформаційну платформу добового балансування Укртрансгазу, з накладанням ЕЦП, представників суб'єктів ринку природного газу, які уповноважені на це відповідними довіреностями. Про таку технічну можливість та необхідні дії для отримання можливості використовувати ЕЦП  Укртрансгаз вже повідомляв на початку листопада та публікував відповідну інструкцію.

 

Крім того, замовникам також необхідно буде 30 листопада подати добову номінацію на 01 грудня за правилами нової редакції Кодексу ГТС через Інформаційну платформу з накладенням ЕЦП.

  

Звертаємо увагу, що  документи, які не відповідають вимогам норм Кодексу ГТС та інструкціям Оператора, які подаватимуться без ЕЦП або не через Інформаційну платформу, – Укртрансгаз приймати не буде. 


Поділитися