Укртрансгаз нагадує про необхідність подати номінації на грудень – за чинним і оновленим Кодексами ГТС

14 листопада 2018 року, м. Київ – Укртрансгаз як Оператор ГТС готовий до переходу на добове балансування з 01 грудня 2018 року і закликає учасників ринку не зволікати з подачею на грудень місяць номінацій/реномінацій відповідно до чинної редакції Кодексу ГТС та відповідно до оновленої редакції Кодексу ГТС, яка вступить в дію з 01 грудня 2018 року.

 

Звертаємо увагу, що Оператор змінив форми номінацій, які подаються відповідно до вимог чинної редакції Кодексу. Таким чином, замовникам послуг необхідно до 20 листопада подати номінації на грудень місяць згідно вимог чинної редакції Кодексу ГТС за новими електронними формами через Інформаційну платформу добового балансування Укртрансгазу, з накладанням ЕЦП (електронно-цифрового підпису) представників суб'єктів ринку природного газу, які уповноважені на це відповідними довіреностями. Про таку технічну можливість та необхідні дії для отримання можливості використовувати ЕЦП  Укртрансгаз вже повідомляв на початку листопада та публікував інструкцію.

 

Крім того, замовникам також необхідно буде 30 листопада подати добову номінацію на 01 грудня за правилами нової редакції Кодексу ГТС через Інформаційну платформу з накладенням ЕЦП.

 

Використання ЕЦП дозволить не лише верифікувати особу, яка надсилає інформацію, а й додатково гарантуватиме учасникам ринку цілісність та достовірність переданих ними в електронному вигляді даних, адже усі транзакції з обміну даними в Інформаційній платформі автоматично фіксуються в її електронній канцелярії.  

 

Звертаємо увагу, що  документи, які не відповідають вимогам норм Кодексу ГТС та інструкціям Оператора, які подаватимуться без ЕЦП або не через Інформаційну платформу, – Укртрансгаз приймати не буде.


Поділитися