Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Обмін даними через інформаційну платформу Оператора ГТС відбуватиметься виключно з використанням ЕЦП

06 листопада 2018 року, м. Київ – Відтепер Оператор ГТС надає можливість завантажувати документи в інформаційній платформі добового балансування з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП). Крім того, що всі операції в інформаційній платформі автоматично фіксуються в її електронному журналі подій, використання ЕЦП додатково гарантуватиме учасникам ринку цілісність та достовірність інформації, яка ними передається в електронному вигляді.

 

Звертаємо увагу замовників послуг на те, що з 01.12.2018 будь-яка інформація та документи, що подаються через інформаційну платформу, в обов'язковому порядку повинні містити ЕЦП представників суб'єктів ринку природного газу, які уповноважені на це відповідними довіреностями. До 01.12.2018 подання інформації та документів через інформаційну платформу з використанням ЕЦП відбуватиметься в тестовому режимі.

 

В зв`язку з вищезазначеним всім суб'єктам ринку природного газу необхідно надати довіреності Оператору ГТС у встановленій формі на осіб, які уповноважені за допомогою ЕЦП підписувати інформацію та документи, що подаються через інформаційну платформу. Також разом з довіреністю Оператору ГТС надсилається повідомлення про надання зразків підписів: зразок особистого підпису та серійний номер ЕЦП уповноваженої особи.

Деталі та зразки документів - в інструкції ( п.1.3).

 

Нагадуємо, що 12 вересня 2018 року Укртрансгаз впровадив інформаційну платформу добового балансування і провів серію навчальних презентацій та практичних занять для її користувачів. Наразі продовжується тестування платформи, розпочате 19 жовтня.

 

 


Поділитися