Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Укртрансгаз провів навчально-практичні заняття для представників замовників послуг транспортування газу

11 жовтня 2018 року, м. Київ – Укртрансгаз зібрав на навчально-практичні заняття близько 300 представників замовників послуг транспортування газу. Протягом трьох днів Оператор ГТС провів низьку занять з основ роботи в інформаційній платформі добового балансування та підготовки до її тестування. Про це повідомляє Департамент корпоративних комунікацій компанії.

 

Фокус практичних занять головним чином сконцентрований на закріпленні споживачів за постачальником, процедурі зміни постачальника, подачі номінацій/реномінацій та торгових сповіщеннях. В тому числі розглядалися і побажання учасників щодо підвищення функціональності платформи для забезпечення додаткових зручностей користувачам. Серед основних проблем відзначалася відсутність у базі окремих споживачів, дані за якими не надали деякі оператори ГРМ.

 

Нагадаємо, раніше Укртрансгаз презентував суб’єктам ринку природного газу Інформаційну платформу балансування у п’яти частинах – 12, 14, 18, 20 та 21 вересня. На заходах компанія розкрила теми ведення реєстру споживачів та їх первинної реєстрації за постачальником, здійснення номінацій/реномінацій, формування реєстрів на відключення й торгові сповіщення, обмін даними в межах алокацій та окремі аспекти взаємодії в межах інформаційної платформи. Також 26 вересня було проведене навчально-практичне заняття відразу у 5 містах України – Київ, Харків, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ для операторів ГРМ.


Поділитися