Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Оператор ГТС опублікував форми надання інформації для наповнення Інформаційної платформи

05 жовтня 2018 року, м.Київ – Оператор ГТС опублікував на власному веб-сайті форми надання інформації для наповнення Інформаційної платформи, відповідно до яких буде здійснюватись електронна взаємодія та документообіг між учасниками ринку природного газу.

 

- Форма № 1. Інформація про споживачів, підключених до газорозподільної системи.

- Форма № 2. Інформація про попередні та остаточні прогнози відборів/споживання природного газу споживачами, що не вимірюються щодобово, і відбори/споживання природного газу споживачами, що вимірюються щодобово (протягом доби).

Форма № 3. Інформація про фактичний місячний відбір/споживання природного газу окремо по кожному споживачу, відбір/споживання якого не вимірюється щодобово, та/або щодо яких було змінено режим нарахування відбору/споживання природного газу.

Форма № 4. Інформація про операторів газорозподільних систем (за їх наявності), яким природний газ передається з його газорозподільної системи, з визначенням місць підключення таких операторів та про об’єм/обсяг приймання-передачі природного газу з однієї газорозподільної зони в іншу.

Форма № 5. Інформація про газовидобувні підприємства (за їх наявності), промислові газопроводи яких безпосередньо підключені до газорозподільної системи.

Форма № 6. Інформація про суміжне газовидобувне підприємство, а також газовидобувне підприємство, безпосередньо підключене до газорозподільної системи.

Форма № 7. Інформація про об’єм/обсяг подач природного газу у віртуальній точці входу в розрізі газовидобувних підприємств.

Форма № 8. Інформація про об’єм/обсяг подач природного газу у віртуальній точці входу з газорозподільної системи в розрізі газовидобувних підприємств.

Форма № 9. Повідомлення про споживачів у зоні ліцензійної діяльності оператора ГРМ, які не включені до Реєстру споживачів жодного постачальника/постачальник яких не подав номінацію на точку виходу до ГРМ або така номінація була відхилена оператором ГТС/постачальник яких ініціював припинення їм газопостачання.

 

Раніше на виконання положень Кодексу ГТС Укртрансгаз направив до НКЕРКП форми надання інформації, які в результаті були погоджені Регулятором без зауважень.

 

Також Укртранагаз надіслав Операторам ГРМ відкритого листа з проханням до 15.10. забезпечити внесення інформації відповідно до затверджених Регулятором форм з метою проведення повноцінного тестування Інформаційної платформи у встановлений період з 19.10 по 30.11

.


Поділитися