Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Укртрансгаз провів навчально-практичне заняття з основ роботи в інформаційній платформі добового балансування для представників операторів ГРМ

26 вересня 2018 року, м. Київ – Укртрансгаз зібрав на навчально-практичне заняття близько 100 представників операторів ГРМ одразу у 5 містах України – Київ, Харків, Львів, Черкаси, Івано-Франківськ. Під наставництвом Оператора ГТС учасники заходу на практиці застосовували функціонал інформаційної платформи добового балансування ГТС. Про це повідомляє Департамент корпоративних комунікацій компанії.

 

Головним чином заняття стосувалося імпортування баз ЕІС-кодів в інформаційну платформу та формування алокації. В тому числі розглядалися і побажання учасників ринку створити додаткові функції щодо варіантів вивантаження таких баз – з можливістю зробити це і одним файлом, і декількома файлами одразу.

 

Також тренінг містив й частину в форматі централізованої відеоконференції, яка складалася з трьох окремих блоків:

  1. Звірка баз споживачів (1 год).
  2. Завантаження та робота з прогнозними даними (1 год).
  3. Опрацювання отриманих при реєстрації запитань (1 год).

 

Нагадаємо, раніше Укртрансгаз презентував суб’єктам ринку природного газу Інформаційну платформу балансування у п’яти частинах – 12, 14, 18, 20 та 21 вересня. На заходах компанія розкрила теми ведення реєстру споживачів та їх первинної реєстрації за постачальником, здійснення номінацій/реномінацій, формування реєстрів на відключення й торгові сповіщення, обмін даними в межах алокацій та окремі аспекти взаємодії в межах інформаційної платформи.


Поділитися