Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Укртрансгаз поінформував операторів ГРМ про використання на інформаційній платформі захищеного протоколу обміну даними AS2/AS4

05 жовтня 2018 року, м. Київ – Укртрансгаз сьогодні узяв участь у зустрічі з операторами ГРМ за медіації НКРЕКП, де поінформував про тестування захищеного протоколу обміну даними AS2/AS4 на інформаційній платформі добового балансування ГТС. Про це повідомляє Департамент корпоративних комунікацій компанії.  

 

Зворотний зв’язок на впроваджений протокол захисту станом на сьогодні вже надав  «Кременчукгаз». Інформація була відпрацьована та вже налагоджено обмін даними.

 

За результатами сьогоднішньої зустрічі від операторів ГРМ Укртрансгаз, за необхідності, чекатиме заявки на видалення завантажених в інформаційну платформу баз даних ЕІС-кодів. Після цього оператори ГРМ мають надати оновлені файли баз даних з ЕЦП (електронно-цифровим підписом). У свою чергу Укртрансгаз зможе видалити попередні бази, завантажити в платформу отримані файли й повідомити відповідного оператора ГРМ про коректність заповнення нового файлу й про кількість завантажених з цього файлу ЕІС-кодів.

 

Окрім того, було досягнуто домовленостей зустрітися у складі представників Укртрансгазу, операторів ГРМ та НКРКЕП 10 жовтня 2018 року. На зустрічі учасники ринку зможуть скоординувати дії з підготовки та початку тестування інформаційної платформи.

 


Поділитися