Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

До уваги учасників презентації інформаційної платформи добового балансування!

У зв’язку з великою кількістю бажаючих відвідати презентації із використання інформаційної платформи, змінюються правила участі в заході для представників ринку.

 

Для забезпечення якісного опрацювання матеріалу всіма учасниками, запрошуємо до наступних тренінгів лише представників компаній, які вже пройшли реєстрацію на інформаційній платформі, отримали код доступу та персональний аккаунт.

 

При цьому кількість представників від однієї компанії не може перевищувати 2 особи.

 

Це дозволить оперативно та якісно ознайомитися з функціональністю платформи якомога більшій кількісті замовників послуг транспортування газу.

 

Розклад наступних презентацій функціональності інформаційної платформи добового балансування – на сайті Укртрансгазу – http://utg.ua/utg/media/news/2018/09/ukrtransgaz-prezentuvav-nformaczjnu-platformu-dobovogo-balansuvannya-1-j-modul.html.

 

Для попередньої реєстрації на захід  на тему «Номінації/Реномінації», що відбудеться 14 вересня, Вам необхідно надіслати з авторизованої на платформі електронної пошти запит на адресу Presentations@utg.ua В повідомленні прохання вказати Прізвище, Ім’я, По-батькові представника користувача платформи та дати подальших презентацій, які Ви хочете відвідати. Акредитація буде тривати до 08:00 14 вересня.

 

Важливо! Презентації для всіх інших бажаючих будуть доступні пізніше, про місце і розклад їх проведення буде повідомлено додатково.  


Поділитися