Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

СЕС Укртрансгазу згенерувала 28 МВт*год електроенергії в І кварталі 2018 року

16 квітня 2018 року, м. Боярка (Україна)Сонячна електростанція Укртрансгазу згенерувала маже 28 МВт*год зеленої електроенергії за перший квартал 2018 року, — повідомляє Департамент корпоративних комунікацій ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

 

Цього обсягу вистачило би для забезпечення місячних потреб в електроенергії сучасної жилої 24-поверхової «свічки», або близько 50 середньостатистичних приватних будинків.

 

З грудня 2017 року вироблену станцією енергію філія Укртрансгазу – «Укргазтехзв`язок» (на даху виробничого цеху якої й розташовані сонячні панелі) продає за «зеленим тарифом» до єдиної енергетичної системи України – ДП «Енергоринок».

 

Компанія також розглядає варіанти встановлення альтернативних джерел енергії для живлення віддалених невеликих об’єктів ГТС, прораховуючи в комплексі технічну, економічну та екологічну доцільність кожного проекту, адже мета підприємства – бути надійним та ефективним.

 

Нагадаємо, ця станція є пілотним проектом відновлювальної енергетики в Групі Нафтогазу. Об’єкт запущено в експлуатацію на початку 2017 року. СЕС складається з 1140 сонячних панелей загальною потужністю 300 кВт. Всього очікується, що станція буде генерувати 400 МВт*год електроенергії на рік. За попередніми розрахунками, найбільшу кількість енергії – 55 МВт*год – станція може виробити у липні, а найменшу – 6,2 МВт*год – у грудні.

 


Поділитися