Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Укртрансгаз та GAZ-SYSTEM S.A продовжили термін подачі заявок для участі в процедурі оцінки попиту до 8 червня 2018 року

26 квітня 2018 року, Київ / Варшава – Відповідно до Правил процедури незобов’язуючої оцінки попиту, опублікованих 6 квітня 2018 року, учасники ринку були зобов’язані відправити форми запиту потужності до 30 квітня 2018 року, 17:00 (за київським часом). Однак після отримання низки звернень від учасників ринку щодо можливості відтермінування кінцевого терміну подачі заявок, оператори ГТС України та Польщі прийняли рішення про продовження терміну подачі заявок до 8 червня 2018 року 17:00 (за київським часом).

 

Новий кінцевий термін подачі заявок забезпечить достатньо часу, щоб учасники ринку оцінили свою зацікавленість у потужності на кордоні Україна–Польща в обох напрямках транспортування та надіслали форми запиту потужності операторам.

 

Таким чином, оператори публікують оновлену версію Правил проведення оцінки зі змінами до пункту 2.5 (графік проведення процедури). 

 

Нагадаємо, 6 квітня 2018 року оператори ГТС України та Польщі розпочали проведення незобов’язуючої процедури дослідження ринкового попиту. Її метою є оцінка ринкового попиту на потужність на кордоні Польща–Україна та посилення цілісності регіональних ринків за рахунок розширення потужності газотранспортних систем двох держав. Результати проведення такого дослідження створять основу для рішення операторів ГТС щодо зобов’язуючої процедури розподілу (Open season) для гарантованої потужності на кордоні Польща–Україна в обох напрямках потоку. Продемонстрований ринковий попит стане основою для прийняття рішення про будівництво нового інтерконектора.

 

Для участі в оцінці, учасники ринку повинні заповнити «Форму запиту потужності» відповідно до Правил проведення оцінки (оновлена версія) та відправити заповнену форму до ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» та GAZ-SYSTEM S.A. у період з 6 квітня по 8 червня 2018 року на адресу, визначену в правилах. Будь-які питання щодо проведення оцінки або заповнення форми запиту просимо надсилати на електронну адресу businesscooperation@utg.ua та openseason@gaz-system.pl.

 

ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» та GAZ-SYSTEM S.A. проведуть оцінку отриманих форм запиту потужності та до 13 липня 2018 року оголосять про результати проведеної процедури.

Чекаємо на ваші відповіді!

 

 


Поділитися