Аварія на Баумгартені не вплине на транспортування газу для українських споживачів

12 грудня 2017 року, м. Київ – Вибух, що стався сьогодні зранку на газопроводі поблизу газоперекачувальної станції Баумгартен (Австрія), не вплине на забезпечення газом вітчизняних споживачів, — повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

 

Внаслідок виникнення аварійної ситуації в ЄС відбудеться тимчасове скорочення обсягів транзиту природного газу через Україну по словацькому напрямку (ГВС Ужгород).

 

Водночас імпорт блакитного палива зі Словаччини забезпечується згідно з планом в середньодобовому режимі 22 млн куб.м. Очікується незначне зменшення надходження газу в Україну по угорському маршруту.

 

Обмеження імпорту газу з країн ЄС або його тимчасове припинення, в разі необхідності, буде компенсоване українським споживачам за рахунок збільшення відбору з вітчизняних ПСГ, в яких вдалось накопичити обсяги на 15% більші ніж в минулому році.

 

Укртрансгаз активно взаємодіє з європейськими операторами, Газпромом та ENTSOG (міжнародна організація, що об`єднує операторів газотранспортних систем Європи) для оперативного врегулювання надзвичайної ситуації та стабілізації транспортування газу європейським споживачам.

 

У випадку виникнення нових обставин та змін в режимі роботи української ГТС повідомлятимемо додатково. 


Поділитися