Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

За 3 квартали 2017 року капітальні інвестиції в українську ГТС збільшились майже на 50%

27 листопада 2017 р., м. Київ – За результатами фінансово-виробничої діяльності ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» за 9 місяців 2017 року капітальні інвестиції в об`єкти газотранспортної системи України зросли на 46% або на 486 млн грн в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року, – повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою.

 

За три квартали поточного року Укртрансгаз виконав робіт з модернізації та технічної підтримки української ГТС в розмірі 3,1 млрд грн, з них: план капітальних інвестицій на 1540 млн грн, програма ремонтів та технічного обслуговування – 789 млн грн, програма забезпечення матеріально-технічним ресурсами – 743 млн грн.

 

 

В період з липня по вересень 2017 (ІІІ кв.) відповідно до плану капітальних інвестицій виконано обсяг робіт на суму 350 млн грн. За цей період одними з найбільш вартісних проектів капітальних інвестицій були: реконструкція блоку підготовки паливного, пускового, імпульсного газу дотискувальної компресорної станції "Більче-Волиця" (Львівська обл.), капітальний ремонт ділянки (27 км) транзитного магістрального газопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород» (УПУ), реконструкція установки осушення газу з автоматизацією технологічного процесу Червонопартизанського підземного сховища газу в Чернігівській області, реконструкція системи електропостачання апарату повітряного охолодження газу КС "Ужгород"

Також проведено капітальний ремонт пунктів виміру витрат газу на значній кількості газорозподільчих станцій (ГРС) по всій системі.

 

За останні 2 роки значно збільшено фінансування виробничих програм щодо модернізації та технічної підтримки ГТС, це дає можливість на десятиліття продовжити термін надійної експлуатації газотранспортної інфраструктури Укртрансгазу, тим самим гарантувати стабільне транспортування газу як європейським, так і українським споживачам.


Поділитися