Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Щиро вітаємо з Днем захисника України!

Шановні колеги!

 

Щиро вітаємо вас з Днем захисника України! У світле свято Покрови Пресвятої Богородиці, у День українського козацтва та День створення Української повстанської армії, ми з вдячністю і гордістю згадуємо всіх, хто протягом віків і до сьогодні відстоює мир і спокій в Україні. Це свято є даниною глибокої поваги та щирої вдячності всім, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту рідної землі.

 

Тепер у нашій державі гідно вшановується доблесть та звитяга представників організацій, які боролись за вільну Україну в ХХ столітті. Учасників Союзу визволення України, УСС, УНР, Гетьманату, ЗУНР, партизанських і повстанських загонів Наддніпрянщини, Карпатської січі, УПА, ОУН, Сойму Карпатської України, Української Гельсінської спілки, а також тих, хто вів цю боротьбу індивідуально, тільки з 2015 року було визнано борцями за незалежність України. Тому 14 жовтня по праву є вистражданим святом кожного ветерана, який дожив до заслуженого визнання своєї боротьби.

 

Найщиріші вітання сьогодні також приймають сивочолі ветерани Другої світової війни. У кривавому XX столітті українці опинилися між двома тоталітарними машинами. Важка виснажлива боротьба з гітлерівським та сталінським режимами закінчилася перемогою. Нацистів було знищено за участі чотирьох Українських фронтів та партизанських загонів, які діяли тоді на території України. Підвалини сталінізму почали руйнуватися з перших повстань в ГУЛАГу, що були підняті ув’язненими бійцями Української повстанської армії. Нам варто пам’ятати про ці перемоги.

 

Та боротьба не завершена. Нині по-материнськи турботливо простягнула свій Покров Пресвята Богородиця над головами нескорених воїнів АТО, які бережуть кордони України на східному фронті, стримуючи незаконні збройні формування бойовиків псевдореспублік. Війна з агресором триває і кожен небайдужий українець веде її по-своєму.

 

Відчуття власної гідності та внутрішньої свободи дає сили нашим колегам – працівникам ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» проходити всі випробування та гарт неоголошеної війни на сході України. Від початку мобілізації з березня 2014 року 251 укртрансгазівець взяв участь в антитерористичній операції, 14 з них несуть військову службу досі, 11 – отримали поранення. Роман Лагно, слюсар КВПіА УМГ «ЛЬВІВТРАНСГАЗ», загинув під час виконання бойового завдання.

 

У глибокій пошані схиляємо голови перед лицарством та мужністю, відвагою та самовідданістю наших захисників. Молимось за полеглих…

 

Шановні захисники України! У день урочистого свята Покрови Пресвятої Богородиці від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, добра, миру, щастя і благополуччя. Спокій наших домівок – у ваших надійних та сильних руках. Хай любов і підтримка рідних, молитви ваших матерів завжди оберігають вас у виконанні священного обов’язку – захисту Батьківщини.

 

Хай береже Україну Господь!

Слава Україні та її захисникам!

 

 

З повагою та шаною

адміністрація та профспілковий комітет

ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»


Поділитися