Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Укртрансгаз презентував нові можливості для трейдерів та пріоритети розвитку на 2018 рік

20 жовтня 2017 року, м.Київ – Вже другий рік поспіль ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»  вітає трейдерів та зацікавлених сторін на щорічній зустрічі з замовниками послуг транспортування.

 

Цього року на зустріч адміністрації оператора української ГТС з представниками європейських та вітчизняних трейдерів, яка проходила 13 жовтня в головному офісі компанії, зареєструвалось близько 50 предстаників.

 

На зустрічі були презентовані результати роботи за 9 місяців 2017 року та пріоритети розвитку оператора ГТС України на наступний рік, включаючи питання анбандлінгу, впровадження ІТ системи, балансувальної платформи та добового балансування.

 

Укртрансгаз вкотре продемонстрував не тільки відкритість до конструктивного діалогу, але й готовність до невідкладних спільних дій задля якнайшвидшого створення конкурентного та ліквідного газового ринку в Україні.

 

«Співпраця з європейським трейдерами дуже важлива для Укртрансгазу, тому що вони не тільки постачають додатковий ресурс газу для українських споживачів, а й приносять передові західні підходи та бізнес-практики, що дуже важливо для розвитку як компанії, так і ринку газу вцілому» - прокоментував директор з розвитку бізнесу ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» Сергій Макогон.    

 

 

 


Поділитися