Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Опубліковано Положення новоствореної філії "Оператор ГТС України"

03 жовтня 2017 року,  м.Київ — На офіційному сайті Укртрансгазу опубліковано Положення філії «Оператор газотранспортної системи України» ПАТ"УКРТРАНСГАЗ", в якій будуть сконцентровані всі бізнес-процеси, активи і фахівці, що необхідні і достатні для забезпечення транспортування природного газу територією України.

 

Фiлiя "Оператор ГТС України" створена для виконання функцiй оператора газотранспортної системи вiдповiдно до Плану реструктуризацiї НАК “Нафтогаз України” з метою вiдокремлення дiяльностi з транспортування та зберiгання (закачування, вiдбору) природного газу, затвердженого Постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 01.07.2016 №496.

 

«Запропонована внутрішня реструктуризація – це дуже правильний і перший реальний крок у напрямку відокремлення оператора ГТС, який ми бачимо з української сторони. Цей крок роблять люди, які краще за інших знають процес, і це допоможе уряду належним чином завершити виділення оператора», – заявив Янеш Копач, голова Секретаріату Енергетичного Співтовариства.

 

Нагадаємо, що 29 вересня Нафтогаз, якому належить 100% акцій ПАТ«УКРТРАНСГАЗ», погодив проведення внутрішньої реорганізації Укртрансгазу і тим самим почав перший етап відокремлення функції оператора ГТС.


Поділитися