Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Узгоджено графік ремонтних робіт на транзитних газопроводах балканського напрямку на 2018 рік

30 жовтня 2017 року, м.Київ  Відбулася щорічна нарада (16-20.10.2017 в м. Анталія, Туреччина) представників операторів ГТС європейських країн та газових компаній, які беруть участь в забезпеченні транзиту природного газу з Російської Федерації до балканських країн і Туреччини. В результаті зустрічі було узгоджено графік проведення у 2018 році планово-профілактичних, очисних, діагностичних та ремонтних робіт (ППР) на об`єктах газотранспортних систем кожної з країн-учасниць наради, підписано відповідний протокол, — повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

 

У робочій зустрічі взяли участь профільні фахівці АТ«Молдовагаз» (Молдова), S.N.T.G.N. Transgaz SA (Румунія), ПАТ«Газпром» (Росія), ТОВ«Газпром експорт» (Росія), АТ«Газтранзит» (Україна), «Булгартрансгаз» ЕАД (Болгарія), БОТАШ (Туреччина), «ДЕСФА» СА (Греція), «ГА-МА» АД (Македонія), оператор української ГТС був представлений директором з оперативного управління ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» Андрієм Дацюком, заступником начальника Об`єднаного диспетчерського управління ПАТ«УКРТРАНСГАЗ»  Сергієм Гладуном та начальником Одеського ЛВУМГ філії УМГ«ПРИКАРПАТТРАНСГАЗ» Борисом Девдерою.

 

Ключове питання зустрічі – обговорення режимів роботи національних газотранспортних систем при проведенні ремонтних робіт в наступному році. В ході наради було напрацьовано та узгоджено Графік ремонтних робіт на транзитних газопроводах балканського напрямку, пов’язаних зі змінами режимів транспортування газу в 2018 році.

 

 

«Такі робочі зустрічі проводяться регулярно і є дуже важливими, адже дають можливість операторам газотранспортних систем організувати ефективну роботу та забезпечити стабільне транспортування газу споживачам протягом всього року» – прокоментував Андрій Дацюк, директор з оперативного управління – директор Центрального диспетчерського департаменту  ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

 

Наступна нарада з питань узгодження синхронізованого графіку проведення ППР на 2019 рік відбудеться в жовтні 2018 року в Македонії.

 

Також опубліковано Інформацію про час та місце проведення робіт, запланованих у 2018 році, які можуть викликати зміни в умовах функціонування газотранспортної системи ПАТ "УКРТРАНСГАЗ", що призводять до обмеження транспортування природного газу в розрізі філій УМГ.

Поділитися