Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Вітаємо з професійним святом!

Шановні колеги!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

 

Нафтогазова галузь завжди була і залишається основною ланкою паливно-енергетичного комплексу, який забезпечує ефективний та сталий розвиток економіки країни, стоїть на сторожі національної безпеки, підтримує соціальний рівень життя громадян України.

 

Нині Товариство є учасником великих змін в вітчизняному нафтогазовому секторі. Ми всі розуміємо, що сьогодні для України і для Укртрансгазу надважливо мати можливість стати частиною газотранспортної системи Європи, бути конкурентоздатним та зрозумілим гравцем на європейському газовому ринку.

 

Нам потрібно буде виконати багато завдань та пройти непростий шлях, щоб підготувати українську ГТС до функціонування в газотранспортній мережі Європи.

 

Для цього у нас є найголовніше: унікальний досвід високопрофесійного колективу Укртрансгазу та потужна виробнича база, яка створювалася десятиліттями, і нині модернізована для своєчасного і безпечного постачання природного газу європейським та вітчизняним споживачам. Нам під силу здолати виклики, які ставить перед нами сьогодення, бо, якщо ми хочемо стабільно працювати, нам потрібно приймати правила вільного європейського ринку.

 

Отож у переддень професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості щиро бажаємо вам міцного здоров’я, натхнення і мирного неба. Нехай ваша невтомна праця несе благополуччя мільйонам споживачів, буде запорукою впевненості у прийдешньому дні для ваших родин та забезпечує енергонезалежність нашої України.

 

Зі святом!

 

З повагою

адміністрація та профспілковий комітет

ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»


Поділитися