Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Збірна Укртрансгазу - чемпіон Європи з міні-футболу

28 вересня 2017 року, м.Київ Збірна Укртрансгазу стала чемпіоном традиційного чемпіонату з міні-футболу серед команд операторів газотранспортних систем країн Європи «II GAS YEAR INTERNACIONAL FOOTBALL CUP» 2017, який в цьому році з 22 по 24 вересня приймала сербська компанія SRBIJAGAS в місті Новий сад (Сербія).

 

Цей футбольний турнір був започаткований в 2016 році з ініціативи компанії FGSZ, оператора угорської ГТС, з метою налагодження більш тісної комунікації між газотранспортними компаніями Європи в дружній неформальній атмосфері спортивного свята. Тоді команда Укртрансгазу посіла третє призове місце.

 

Цьогоріч в замаганнях взяли участь команди з 9 країн Європи: TRANSGAZ (Румунія), SRBIJAGAS (Сербія), PLINOVODI (Словенія), Gas Connect Austria (Австрія), UKRTRANSGAZ (Україна), BH-GAS (Боснія і Герцеговина), PLINACRO (Хорватія), FGSZ (Угорщина) та EUSTREAM (Словаччина).

 

 

Група А

 

Група Б

1.

SRBIJAGAS (Сербія)

1.

TRANSGAZ (Румунія)

2.

Gas Connect Austria (Австрія)

2.

PLINOVODI (Словенія)

3.

UKRTRANSGAZ (Україна)

3.

BH-GAS (Боснія і Герцеговина)

4.

EUSTREAM (Словаччина)

4.

PLINACRO (Хорватія)

5.

FGSZ (Угорщина)

   

 

Сліпий жереб розділив учасників чемпіонату на дві групи, попередньо розвівши минулорічних фіналістів TRANSGAZ (Румунія) і SRBIJAGAS (Сербія) по різних кошиках.

 

 

 

Офіційними представниками нашої команди були: голова Ради голів профкомів Сергій Турчак і директор Представництва Укртрансгазу в Словацькій Республіці Федір Лукіта.

 

Честь України захищала збірна команда вітчизняного оператора ГТС ПАТ«УКРТРАНСГАЗ», яка в цьому році була сформована на основі гравців філій УМГ «КИЇВТРАНСГАЗ» — переможців футбольних змагань на корпоративній «Спартакіаді співробітників Укртрансгазу 2017»:

Прізвище та ім`я

Філія, підрозділ

Посада

1. Рудко Володимир  УМГ «КИЇВТРАНСГАЗ» директор

2.

Романюк Андрій

УМГ «КИЇВТРАНСГАЗ», Бердичівське ЛВУМГ

водій

3.

Мельник Сергій

УМГ «КИЇВТРАНСГАЗ», Красилівське ЛВУМГ

слюсар з ремонту технологічних установок

4.

Шевченко Андрій 

УМГ «КИЇВТРАНСГАЗ», Яготинське ЛВУМГ

машиніст технологічних компресорів

5.

Кулєшов Володимир

Апарат УМГ «КИЇВТРАНСГАЗ»

інженер

6.

Сьома Павло

Апарат УМГ «КИЇВТРАНСГАЗ»

начальник відділу

7.

Тодоров Максим

УМГ «КИЇВТРАНСГАЗ», Боярське ЛВУМГ

начальник лабораторії

8.

Іванишин Юрій 

УМГ«ПРИКАРПАТТРАНСГАЗ», Богородчанське ЛВУМГ

інженер

9.

Кравчишин Ігор

Апарат ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»

начальник відділу зв’язків з громадськістю та пресою

10.

Павлів Олег 

ВРТП«УКРГАЗЕНЕРГОСЕРВІС», Стрийське управління

інженер з налагодження й випробувань

 

 

Команда Укртрансгазу розпочала змагання з нелегкої перемоги 1-0 над словацьким оператором EUSTREAM. Наступний матч з угорським FGSZ завершився впевненим тріумфом нашої збірної —  3-0

 

Далі була надпринципова гра з сербами, які в минулорічному півфіналі зіграли з Укртрансгазом на 0-0, але пройшли нашу команду по-пенальті. Гра була цікавою у виконанні обох команд, але постійний контроль ситуації на футбольному полі гравцями української збірної перетворився в логічний результат  — реванш Укртрансгазу з комфортним рахунком 2-0.

 

Крайньою грою групового етапу було протистояння UKRTRANSGAZ (Україна) — Gas Connect Austria (Австрія), в якій,  відчувши смак попередніх перемог, трансгазівці розгромили австрійців  7-0.

 

ГРУПА А

Команда

1

2

3

4

5

М’ячі

Очки

Місце

1.

SRBIJAGAS (Сербія)

###

4-1

0-2

1-3

1-0

6-6

6

3

2.

Gas Connect Austria (Австрія)

1-4

###

0-7

0-2

1-0

2-13

3

4

3.

UKRTRANSGAZ

(Україна)

2-0

7-0

###

1-0

3-0

13-0

12

1

4.

EUSTREAM (Словаччина)

3-1

2-0

0-1

###

3-1

8-3

9

2

5.

FGSZ (Угорщина)

0-1

0-1

0-3

1-3

###

1-8

0

5

 

 

В «Групі Б» очікувано перше місце разом з путівкою в півфінал вибороли минулорічні чемпіони — румунські колеги. Також до наступної стадії турніру вийшли словенці, мінімально обігравши у вирішальному матчі своїх сусідів з Хорватії.

 

ГРУПА Б

Команда

1

2

3

4

М’ячі

Очки

Місце

1.

TRANSGAZ (Румунія)

###

2-1

8-0

5-0

15-1

9

1

2.

PLINOVODI (Словенія)

1-2

###

1-0

1-0

3-2

6

2

3.

BH-GAS (Боснія і Герцеговина)

0-8

0-1

###

1-2

1-11

0

4

4.

PLINACRO (Хорватія)

0-5

0-1

2-1

###

2-7

3

3

 

 

Перший півфінал UKRTRANSGAZ (Україна) — PLINOVODI (Словенія) завершився перемогою українців 2-0. В другій півфінальній зустрічі командам не вдалось хоча б раз вразити ворота противника в основний час, тому учасника фіналу довелось визначити в серії післяматчевих пенальті. Словацьку команду виручив їхній воротар, який парирував один з ударів, в підсумку він був визначий «Кращим воротарем турніру». 

 

Півфінал 1

UKRTRANSGAZ (Україна)

2-0

PLINOVODI (Словенія)

Півфінал 2

TRANSGAZ (Румунія)

0-0

(пен. 0-2)

EUSTREAM (Словаччина)

 

 

В матчі за 3-тє місце зійшлися учасники «Групи Б» PLINOVODI (Словенія) та TRANSGAZ (Румунія). Це була складна гра для обох команд: багато боротьби, емоції, видалення. Долю поєдинку вирішив єдиний гол словенців, який подарував команді PLINOVODI (Словенія) бронзові нагороди, а володарів Кубку, румунський TRANSGAZ, залишив поза призовим п`єдесталом.

 

Як годиться, фіналальна гра чемпіонату була сповнена драматизму, а  особливо її кінцівка. За 4 хвилини до завершення матчу команда Укртрансгазу вигравала 3-0, але словаки боролися і навіть змогли забити 2 швидкі голи, що поправді стало холодним душем для українських футболістів, які в результаті справились з ейфорією і завершили матч з переможним рахунком 3-2.

 

Фінал

UKRTRANSGAZ (Україна)

3-2

EUSTREAM (Словаччина)

Матч за 3-тє місце

PLINOVODI (Словенія)

1-0

TRANSGAZ (Румунія)

 

 

 

Призери чемпіонату:

1 місце - UKRTRANSGAZ (Україна)

2 місце - EUSTREAM (Словаччина)

3 місце - PLINOVODI (Словенія)

 

 

Варто відзначити, що Укртрансгаз виграв всі матчі і став найрезультативнішою командою на турнірі —  на рахунку української збірної 18 голів. За Укртрансгаз відзначились Іванишин Юрій, Кулєшов Володимир, Мельник Сергій, Сьома Павло ( по 1 голу), Кравчишин Ігор, Павлів Олег (по 2 голи), Тодоров Максим (4 голи), а Романюка Андрія (6 голів) визнано «Найкращим бомбардиром турніру»!

 

В голосуванні за «Найкращого гравця турніру» взяли участь офіційні представники всіх команд, які прийняли одностайне рішення — Павлів Олег UKRTRANSGAZ (Україна).

 

 

«Від імені всієї команди хочу подякувати керівництву та профспілкам Укртрансгазу за можливість позмагатись та поспілкуватись з колегами з різних країн Європи» - поділився враженнями Максим Тодоров капітан збірної команди ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

 

 

Більше фото можна переглянути тут.


Поділитися