Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Ситуація в Калинівці не впливає на транзит газу територією України

27 вересня 2017 року, м.Київ – Надзвичайна ситуація, що сталася внаслідок загорання на складах боєприпасів  поблизу населеного пункту Калинівка, не впливає на транзит газу територію України, в 30-ти кілометровій зоні від місця виникнення пожежі транзитні магістральні газопроводи не проходять, — повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

 

В районі надзвичайної події знаходяться газопроводи, що забезпечують природним газом  місто Вінницю та інші населені пункти області. Наразі газопостачання обласного центру не зупинялось.

 

Сьогодні опівночі в цілях безпеки було зупинено роботу трьох газорозподільних станцій, що подають газ до сіл, які розташовані найближче до місця пожежі, ГРС Калинівка, ГРС Дружба і ГРС Сальник.

 

Для реалізації контролю за розвитком надзвичайної ситуації організовано додаткові пости  моніторингу на об`єктах газотранспортної інфраструктури, налагоджено чергування  аварійно-відновлювальних бригад. Представники ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» залучені до роботи оперативного штабу з ліквідації цієї надзвичайної ситуації. 


Поділитися