Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Івано-Франківському національному технічному університету нафти і газу - 50!

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 50-річчя від дня заснування

Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу!

 

Сьогодні разом з професорсько-викладацьким складом, співробітниками та студентами піввіковий ювілей університету святкує вся нафтогазова галузь України, адже для цього сектору економіки від початку заснування ІФНТУНГ підготував більше 50 тисяч фахівців.

 

Ваш внесок, дорогі колеги, у становлення рідної alma mater є неоціненним, оскільки забезпечує розвиток науки і високоефективних технологій, новітньої техніки та інновацій. Професійна наукова діяльність колективу університету є фундаментом створення цілого пласта наукових відкриттів та прикладом відданого служіння Україні.

 

З невичерпною енергією 24 роки поспіль університетом керує великий патріот України, академік Національної академії наук України, ректор Євстахій Крижанівський. Вашим завзяттям, шановний Євстахію Івановичу, та щирим прагненням дати університетові міжнародне визнання, нині створено єдиний вищий навчальний заклад в царині нафтогазової освіти та науки, що постійно розвивається. Результатом цього є велика професійна затребуваність у випускниках університету, що в подальшому стають ядром нафтогазової галузі в Україні та успішно працюють за кордоном.

 

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу та ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» поєднують давні партнерські зв’язки та взаємовигідна співпраця.

 

Фахівці, підготовлені університетом, – кадрова опора газотранспортної галузі України. Сьогодні більше 600 випускників ІФНТУНГ є працівниками Укртрансгазу. Ми цінуємо їхні знання, бачимо їхнє професійне зростання і пишаємося їхньою високою професійною майстерністю.

 

Нині українська ГТС проходить етап трансформації та готується до інтеграції в європейську газотранспортну мережу. Тому сучасні виклики та нові завдання в галузі під силу тільки спеціалістам високого ґатунку. Це чудова новина для теперішніх студентів університету, адже попит на випускників ІФНТУНГ зростатиме.

 

З нагоди визначного ювілею зичимо усьому колективу університету міцного здоров’я, благополуччя, творчої наснаги та звершення всього задуманого. Миру вам, процвітання та Божої благодаті на многії літа!

 

Мирослав Химко,

Тимчасово виконуючий обов’язки

Президента ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»


Поділитися