Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Запас газу в українських сховищах перевищив 14 млрд куб. м

17 серпня 2017 р., м.Київ  — Станом на 6:00 ранку обсяг природного газу в підземних газосховищах України (ПСГ) перетнув чергову мільярдну позначку та становить 14,001 млрд м3, що на 21% більше ніж торік, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

 

З початку поточного року в підземні сховища газу було закачано майже вдвічі більше блакитного палива ніж за аналогічний період 2016 року, тобто 6,1 млрд м3.

 

За оперативною інформацією Центрального диспетчерського департаменту ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» з початку серпня середній місячний обсяг закачування газу в ПСГ становить 1,6 млрд м3 газу при середньому добовому режимі закачування 51,9 млн м3.

 

При збереженні такого темпу закачування до початку опалювального сезону Україна зможе накопичити в ПСГ до 17 млрд м3 блакитного палива.

 

Нагадаємо, що в минулому році запас природного газу в підземних сховищах перед початком опалювального сезону становив 14,7 млрд м3.

 

Детальніше з виробничими показниками функціонування газотранспортної системи можна ознайомитись на платформі прозорості ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».


Поділитися