Про зміни в керівництві ПАТ«УКРТРАНСГАЗ»

За результатами службового розслідування, що проводилось з 25 по 31 липня 2017 р., Віце-Президента – головного інженера ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» Ігоря Бурака 1 серпня 2017 р. звільнено з займаної посади.

 

Відповідно до Статуту ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» та Регламенту проведення службових розслідувань та перевірок в НАК «Нафтогаз України» після низки попередніх перевірок було ініційовано і проведено службове розслідування в ПАТ «УКРТРАНСГАЗ», метою якого було встановлення наявності/відсутності в діях посадових осіб Укртрансгазу ознак порушень приписів внутрішніх нормативних актів товариства та законодавства України за результатами проведення процедури закупівлі послуг з внутрішньотрубного діагностування магістральних газопроводів. В ході роботи комісія зібрала відповідні доказові матеріали, встановила факти порушень та провину посадових осіб компанії, до яких були застосовані відповідні дисциплінарні стягнення, в тому числі звільнення.

 

Тимчасово виконуючим обов`язки Віце-Президента – головного інженера ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» призначено Олега Михалевича, заступника головного інженера з питань модернізації та перспективного розвитку ГТС.

 

Олег Михалевич – кандидат технічних наук, в 1992 році здобув профільну технічну освіту в Івано-Франківському інституті нафти і газу за спеціальністю «Проектування та експлуатація нафтогазопроводів, газосховищ і нафтобаз», в 2010 році отримав другу вищу освіту «Економіка підприємства», з 2010 року працює на посаді заступника головного інженера ПАТ«УКРТРАНСГАЗ», загальний стаж  роботи в галузі складає 26 років.

 

Такі зміни в керівництві Укртрансгазу покликані забезпечити доброчесне виконання  функціональних обов`язків співробітниками ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» та належну підготовку ГТС до надійної роботи під час проходження опалювального сезону 2017/2018. Дані кадрові зміни не вплинуть на виконання Україною транзитних газових зобов`язань та на постачання газу українським споживачам.


Поділитися