Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Вітаємо з 26-ю річницею Незалежності України!

Шановні колеги!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого державного свята – Дня Незалежності України!

 

Сьогодні незалежній Україні виповнюється 26 років. 

Історичний документ – Акт проголошення незалежності було прийнято 24 серпня 1991 року Верховною Радою України, за нього свій голос віддала абсолютна більшість депутатів. Незалежність України підтримали 90,32% учасників референдуму – 28,8 мільйонів українців. Саме результати цього референдуму стали основним чинником остаточного розвалу Радянського Союзу.

 

Та насправді незалежними ми стаємо поступово. У 1992 році визначено державну символіку, у 1994 році починають видавати паспорт громадянина України нового зразка, а також для виїзду за кордон. У 1996 році набула чинності Конституція України, у цьому ж році введено в обіг українську гривню. Лише у 2003 році остаточно затверджено текст Державного гімну України авторства Павла Чубинського. Завдяки Революції Гідності у 2014 році в Брюсселі підписано угоду про асоціацію між Європейським Союзом та Україною, яка набуде чинності 1 вересня 2017 року. У цьому ж році запроваджено безвізовий режим між Україною і країнами ЄС.

 

Самостійність нашої держави нині значною мірою визначається її енергонезалежністю. Вперше гостро ця проблема постала у січні 2009 року, коли постачання природного газу з Росії було повністю припинено. Тоді працівниками Об’єднаного диспетчерського управління Укртрансгазу вперше було застосовано схему реверсного постачання природного газу не зі сходу на захід, як це передбачено роботою ГТС, а навпаки ‒ із західних підземних сховищ у південні та східні області, що дало можливість забезпечити теплом мільйони українців.

 

Нині становлення енергетичної незалежності триває. Для забезпечення диверсифікації шляхів постачання природного газу в Україну та ліквідації монопольної залежності від постачання енергоресурсів з Російської Федерації здійснено реконструкцію низки об’єктів з метою створення технічної можливості прийому газу в газотранспортну систему України зі сторони Польщі, Угорщини та Словаччини.

 

Нашим спільним болем сьогодні залишається зона особливої уваги – окремі регіони Донецької та Луганської областей, де гинуть кращі сини і дочки України, а також анексований Крим. Ми й досі кров’ю і слізьми виборюємо право жити у вільній європейській державі, захищаємо незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

 

ПАТ «УКРТАНСГАЗ» успішно співпрацює із Збройними силами України, добровольчими батальйонами та волонтерськими організаціями.

Всього з початку мобілізації 236 працівників ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» є учасниками АТО на сході України, 1 з них загинув, 11 отримали поранення. Товариство надає допомогу учасникам бойових дій, мобілізованим працівникам, а також допомагає у забезпеченні військовою формою, спорядженням, необхідними приладами, продуктами харчування, товарами першої необхідності, а також медикаментами, виділяє кошти на лікування поранених та їхню реабілітацію. Наші працівники є волонтерами і учасниками волонтерських організацій, що надають допомогу воїнам, як у зоні АТО, так і у госпіталях та лікувальних закладах.

 

Шлях до незалежності завжди тернистий, але віра в те, що в нашій країні небо буде мирним, сонце – щедрим, лани – родючими, а діти – щасливими, стане наріжним каменем становлення справжньої Незалежності України.

 

Бажаємо вам і вашим родинам здоров’я, миру та успіхів на благо нашої держави та всього українського народу.

 

З Днем Незалежності України!

 

З повагою

адміністрація та профспілковий комітет

ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»


Поділитися