Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Визначено кращих зварювальників Укртрансгазу в 2017 році

19 серпня 2017р., м.Київ – З 15 по 17 серпня 2017 року на базі БМФ«УКРГАЗПРОМБУД» в м. Полтава було проведено фінальний етап традиційного огляду-конкурсу на звання «Кращий зварник» ПАТ«УКРТРАНСГАЗ», повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

 

Варто зазначити, що зварювальники — ключові спеціалісти під час виконання будівельних та ремонтних робіт на магістральних газопроводах. Всього в Укртрансгазі працює 285 зварників, кожен з них є фахівцем найвищої кваліфікації (5-6 розряд) в своїй професії.

 

До заключного другого етапу змагань потрапили зварники, які зайняли перші місця та вибороли звання «кращого зварника» в філіях. 

 

Фінальний етап конкурсу складався з теоретичного і практичного блоків: тести з перевірки знань конкурсантів щодо вимог охорони праці, промислової безпеки технології зварювальних робіт та встановлення ремонтних конструкцій на діючих МГ і, звісно, перевірка навичок зварювання контрольних взірців зварних з`єднань труб діаметром 89 мм та 530 мм.

 

Перевірка якості зварювальних з’єднань на таких змаганнях здійснюється за допомогою візуально-оптичного та радіографічного контролю, а також ультразвукової дефектоскопії згідно з чинними держстандартами та галузевими інструкціями.

 

За результатами конкурсу переможцями стали:

 

- перше місце та диплом кращого зварника ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» «Золотий зварний шов» присуджено зварнику БМФ«УКРГАЗПРОМБУД» Дросику Івану Ігоровичу;

 

- друге місце та диплом кращого зварника ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» «Срібний зварний шов» — зварнику УМГ«КИЇВТРАНСГАЗ» Брагінцю Володимиру Володимировичу;

 

- третє місце та диплом кращого зварника ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» «Бронзовий зварний шов» — зварнику УМГ«ЧЕРКАСИТРАНСГАЗ» Галкіну Валентину Івановичу. Зауважимо, що Галкін Валентин другий рік поспіль потрапляє в трійку кращих зварювальників Укртрансгазу.

 

 

Призери конкурсу отримають грошові премії, а також відповідно до діючого Колективного договору ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» кращим зварникам (шостого розряду) буде встановлено надбавку до заробітної плати за високу професійну майстерність.

 

Огляд-конкурс відбувається щорічно з метою покращення навичок та вмінь у практичній роботі зварників та обміну досвідом колег з різних підрозділів, а також сприяння впровадженню в діяльність підрозділів ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» передового досвіду зварювання.

 

 


Поділитися