Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

«Рибацьке щастя» посміхнулося спортсменам Укртрансгазу

15 липня 2017 року на річці Красна в с. Перегонівка Обухівського р-ну, Київської обл. відбувся чемпіонат Києва зі спортивної ловлі серед збірних команд підприємств, організацій та установ «Рибацьке щастя» за програмою VI Київської міської спартакіади «Здоровий киянин 2017».

 

 

Від ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» у змаганнях брали участь досвідчені рибалки з апарату Укртрансгазу, ВРТП «УКРГАЗЕНЕРГОСЕРВІС» та Управління «УКРГАЗТЕХЗВ’ЯЗОК».

 

Цьогоріч заявки на участь у змаганнях подали 68 спортсменів з різних підприємств Києва. У категорії VIP змагались семеро учасників, у категоріях MASTERS і PUBLIC HEALTH рибалили  15 і 16 команд, відповідно, по два учасника в кожній.

 

 

Через різку зміну погодних умов, похолодало до +8 °С, учасникам змагань доводилося працювати у вкрай важких умовах та вміло застосовувати всі набуті знання і навички з рибальства.

 

За підсумками змагань із спортивної ловлі «Рибацьке щастя» переможцями (1 місце) у згаданих категоріях стали:

- VIP – Олександр Ячкуринський – начальник управління роботи з митницею апарату ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»;

- MASTERS – команда спортсменів з ПАТ «Київхліб» у складі Олексія Петренка та Олександра Логвиненка;

- PUBLIC HEALTH – команда з ВРТП «УКРГАЗЕНЕРГОСЕРВІС» у складі Павла Панченка та Сергія Яременка.

 

Крім призових місць, як завжди, проводилось нагородження ще й за такими заохочувальними номінаціями: «Найбільша риба», «Найдосвідченіший рибалка», «Рибачка Соня». Та найсмачнішим конкурсом став турнір «Свято рибної юшки 2017».  Команди вправлялись у приготуванні найсмачнішої юшки з риби,  презентацією та дегустацією якої завершилися цьогорічні змагання з риболовлі у рамках VI Київської міської спартакіади «Здоровий киянин 2017».

 

 

За словами голови Об’єднаного профкому працівників ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» Віктора Гончарова, свято рибальства завершилося та найприємніші спогади про нього зігріватимуть нас аж до наступних змагань. Щиро дякуємо організаторам та учасникам змагань, а також вітаємо наших переможців. Ні хвоста, ні луски вам! Так тримати!

 

 

Відеосюжет від  організаторів чемпіонату ФСТ «Спартак» Київ:

 

Більше фото на нашій сторінці. Якщо ви є в Facebook, підписуйтесь!

 


Поділитися