Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

З Днем Конституції України!

Шановні колеги!

 

Сьогодні, 28 червня, ми святкуємо День Конституції України!

 

Передумови для створення на наших землях вільного і демократичного суспільства закладалися ще в часи Київської Русі. Від збірника стародавнього українського права «Руська Правда», Литовських статутів, актів періоду козацької держави Богдана Хмельницького, першої в Європі Конституції Пилипа Орлика, Універсалів Української Центральної Ради, конституційних процесів ХХ ст. Україна творила основний закон справедливого існування, із збереженням прав і свобод своїх громадян, із забезпеченням рівних можливостей для всіх.

 

Ми сьогодні навіть не задумуємося про те, якою ціною нам далися такі вистраждані права і свободи. Після здобуття нашою країною незалежності у 1991 році тільки через п’ять років Верховною Радою України в ніч з 27 на 28 червня 1996 року, в результаті бурхливих дебатів та 24-годинного засідання без перерви, було прийнято Основний Закон нашої держави.

 

Найважливішим у прийнятті цього життєвонеобхідного для нашої країни документа було те, що нарешті було закріплено правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, були зняті всі спірні питання щодо державних символів, державної української мови, права приватної власності та ін.

 

Хтось, напевно, святкуватиме цей день, хтось вважатиме його просто ще одним вихідним днем у році, але ми маємо пам’ятати, що загроза втрати нашої державності досі є реальною, що, як всі попередні століття, свої права, свободи і свою державу, маємо берегти і відстоювати самі.

 

То ж не будьмо байдужими до великого державного свята – Дня Конституції України, зробімо все, щоб задекларовані права стали реальністю, щоб українці в Україні почували себе захищеними і впевнено дивилися у майбутнє.

 

З Днем Конституції України!

 

 

З повагою

адміністрація та профспілковий комітет

ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»


Поділитися