Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Харківтрансгаз вдруге поспіль став переможцем корпоративної Спартакіади

З 5 по 9 червня 2017 року Укртрансгаз провів ювілейну Х Спартакіаду, в якій взяло участь більше 350 співробітників компанії.

 

Переможцем попередньої Спартакіади (2015 р.) став Харківтрансгаз, а в цьому році Харківському УМГ в неймовірно інтригуючій турнірній боротьбі все-таки вдалось вдруге поспіль та вчетверте за всю історію Спартакіади завоювати звання найспортивнішої філії Укртрансгазу.

 

Збірна УМГ «КИЇВТРАНСГАЗ» посіла друге місце, а Прикарпаттрансгаз здобув бронзові командні нагороди.

 

 

«Всі без винятку учасники та команди  − молодці, незалежно від місць і кількості медалей. Зичу всім здоров`я, добра і миру» − наголосив під час нагородження призерів Ігор Бурак, учасник змагань та Віце-президент − головний інженер ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

 

Офіційні результати Х Спартакіади працівників ПАТ«УКРТРАНСГАЗ»

Фінальний загальнокомандний залік:

Місце  Філія Очки
1. УМГ «Харківтрансгаз» 809
2. УМГ «Київтрансгаз»  795
3. УМГ «Прикарпаттрансгаз»  689
4. УМГ «ЛЬВІВТРАНСГАЗ»  678
5. ВРТП «УКРГАЗЕНЕРГОСЕРВІС»  663
6. УМГ «ЧЕРКАСИТРАНСГАЗ»  642
7. Апарат ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»  616
8. БМФ «УКРГАЗПРОМБУД»  610
9. Управління «УКРГАЗТЕХЗВ`ЯЗОК»  556
10. АГРОГАЗ  442
11. Інститут транспорту газу  191

 

Варто зазначити, що цьогорічні змагання були сповнені азарту та неочікуваних результатів.

 

У боротьбі за Кубок першості 2017 року команди Харківтрансгазу та Київтрансгазу відірвалися від решти більше ніж на 100 очок, і лише мінімальна перевага харків’ян в 15 балів визначила золотого призера. Інтрига зберігалася до останнього моменту змагань, що подарувало вболівальникам море радості та незабутніх вражень.


 

Спортсмени Харківстрансгазу вибороли призові місця практично у всіх видах спорту: армспорт(ІІ), волейбол(ІІІ), гирьовий спорт(І), легка атлетика(І),  плавання(І), шашки(ІІІ), а їхні «київські» колеги здобули «важке» золото в командних видах – волейболі(І) та футзалі(І).

 

 

3 2009 року в футзальному фіналі зустрічались команди Львівтрансгазу та Прикарпаттрансгазу, більше того, починаючи з першої спартакіади, що проходила в 2001 році в Черкасах, львів’яни були учасниками всіх фіналів! Певною сенсацією Спартакіади-2017 стало те, що ані господарі цьогорічних змагань – футболісти Прикарпаттрансгазу, ані традиційний фаворит − львівтрансгазівці не змогли пробитись до футзального фіналу, і всього лиш розіграли між собою 3-тє призове місце.

 

 

«Ви – представники з кожного куточка нашої неньки України, ви – еліта промислово-енергетичного комплексу України. Честь і хвала вам!  Укртрансгаз завжди був першим і кращим серед підприємств галузі з організації як спортивних, так і культурно-масових заходів. Дякую організаторам, що продовжують такі чудові та потрібні для колективу традиції» – такими словами Володимир Дмитришин, голова Укрнафтогазпрофспілки,  звернувся до учасників та організаторів змагань з вітальним словом на церемонії закриття Х Спартакіади.

 

 

«Ми намагались зробити все для того, аби наші колеги насамперед відпочили, а також набрались бадьорості, здоров`я, оптимізму та віри в наше майбутнє. Ми щиро раді зустрічати вас наступні роки на Прикарпатті!» − прокоментував подію Віктор Рахміль, голова оргкомітету Х Спартакіади, директор філії УМГ «ПРИКАРПАТТРАНСГАЗ».

 

Трансгазівське свято здоров`я і спорту вдалося!  До нових стартів у 2019!

 

Відділ звя`зків з громадськістю та пресою пропонує всім співробітникам компанії відчути спортивний дух та емоції ювілейної Спартакіади, а учасникам ще раз пережити ці приємні та водночас хвилюючі моменти:

 

Довідково: 

Корпоративна Спартакіада працівників ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» в сучасному форматі проводиться з 2001 року. Перші три Спартакіади проводились щороку (2001, 2002, 2003), а починаючи з 2005 – кожні два роки. 

 

Фотобанк Х Спартакіади: тут.


Поділитися