Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Укртрансгаз ініціював проведення міжнародного метрологічного форуму

05 травня 2017 року, м. Київ – ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» ініціювало проведення міжнародного форуму з питань метрології та газовимірювань, в якому взяли участь 30 провідних фахівців газотранспортних підприємств Східної та Південної Європи.

Форум «Metrological Forum - Midstream Interconnects - Ukraine and neighboring countries» проходив у м. Дрезден (Німеччина) та зібрав представників компаній GAZ-SYSTEM (Польща), TRANSGAZ S.A. (Румунія), Eustream a.s. (Словаччина), FGSZ Ltd. (Угорщина), MOLDOVAGAZ (Молдова), а також уповноважених органів виконавчої влади у галузі метрології - PTB (Німеччина), ДП «Укрметртестстандарт» (Україна).

«Сама назва заходу підкреслює значимість діалогу між метрологами під час інтеграції Укртрансгазу в європейську мережу операторів ГТС», - поділився враженнями начальник управління метрології та газовимірювань ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» Микола Болховітін.

На думку учасників заходу проведення такого форуму сприяє покращенню співпраці між компаніями, уніфікації технічних рішень та подальшому вдосконаленню точності вимірювань кількості та фізико-хімічних показників природного газу та переходу на європейські та міжнародні стандарти і регламенти (у тому числі щодо обліку газу у одиницях енергії).


Поділитися