Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Укртрансгаз проводить ювілейну корпоративну спартакіаду

Сьогодні, 06 червня 2017 року, відбулось урочисте відкриття ювілейної Х Спартакіади працівників ПАТ«УКРТРАНСГАЗ», яку вдруге поспіль (2015, 2017) приймає філія УМГ «ПРИКАРПАТТРАНСГАЗ», -  повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою.

 

Представники керівництва компанії та оргкомітету привітали учасників та побажали наснаги до перемог, а співробітник Укртрансгазу, майстер спорту України з гирьового спорту, Олександр Іваненко запалив символічний олімпійський вогонь в честь початку змагань.

 

 

Трансгазівська спартакіада – це традиційний спортивний захід з особливою атмосферою, який регулярно проводиться для співробітників компанії протягом останніх 16 років.

 

В цьому році близько 350 учасників в складі 11 команд змагатимуться в 9 видах спорту за 180 індивідуальних та 25 командних нагород.

 

Змагання проходять на базі Спортивного комплексу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (м. Івано-Франківськ), де наступні 4 дні газовики будуть визначати між собою кращих в легкій атлетиці, футболі, волейболі, гирьовому спорті, армреслінгу, плаванні, настільному тенісі, а також в інтелектуальних видах спорту -  в шашках та шахах.

 

«Цей університет виховав не одне покоління газовиків, тому наш спорткомплекс – ваш спорткомплекс. Ми завжди раді вітати вас в наших стінах» - наголосив у своєму вітальному слові ректор університету ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський.

 

 

Нагадаємо,  діючим абсолютним чемпіоном  спартакіади та володарем перехідного кубку є збірна команда філії УМГ «ХАРКІВТРАНСГАЗ».

 

Більше фото тут: альбом постійно доповнюється.

 

 


Поділитися